ASG TAC 6 rifle, Co2 – černá

Puška je vybavena horní picatiny lištou po celé délce pro připevnění optiky či jiného příslušenství. Spodní část pušky má také dlouhou RIS kolejnici pro připevnění přiložené, plně nastavitelné, skládací dvojnožky a lze ji použít i pro další vybavení, jako jsou taktická světla nebo rukojeti. Kromě toho, má puška integrovanou montážní šachtu pro laserový zaměřovací modul speciálně navržený pro tuto pušku. Pažba s otvorem pro palec je opatřena gumovou patkou větší pohodlí při míření a nošení pušky. Součástí je také dvojice odnímatelných pevných mířidel s přední muškou z optických vláken. Použití CO2 znamená větší výkon a vysokou rychlost střelby, což z…

Výrobce:

2 916  včetně DPH

Dostupnost: 25 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14125 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Puška je vybavena horní picatiny lištou po celé délce pro připevnění optiky či jiného příslušenství. Spodní část pušky má také dlouhou RIS kolejnici pro připevnění přiložené, plně nastavitelné, skládací dvojnožky a lze ji použít i pro další vybavení, jako jsou taktická světla nebo rukojeti.
Kromě toho, má puška integrovanou montážní šachtu pro laserový zaměřovací modul speciálně navržený pro tuto pušku. Pažba s otvorem pro palec je opatřena gumovou patkou větší pohodlí při míření a nošení pušky. Součástí je také dvojice odnímatelných pevných mířidel s přední muškou z optických vláken.
Použití CO2 znamená větší výkon a vysokou rychlost střelby, což z této zbraně dělá vzrušující a zábavnou zbraň pro terčovou střelbu, ale i na klasické airsoftové hry.
Jako příslušenství lze dokoupit tlumič nebo laserový zaměřovač.
Vlastnosti:

   Vysoce kvalitní dvojnožka
   Montážní pozice pro laserový modul
   Kovová vnější hlaveň
   Odolné polymerové tělo
   Odnímatelná mířidla s muškou z optických vláken

Hop-up: Pevný
Energie: 1,8 joule