AW Custom Auto Ordnance 1911 – Victory Girl, blowback, celokov

Exkluzivní a vzrušující nový projekt AW Custom – řada „Auto Ordnance Custom“ 1911. Tyto speciální custom pistole 1911 jsou součástí pokračující série Auto Ordnance jenž vzdává hold mužům a ženám, kteří podporovali americké úsilí o vítězství ve druhé světové válce. Po vydání bude tato série obsahovat 3 samostatné a oficiálně licencované modely, z nichž každý má jedinečný příběh z 2. světové války, kterému je potřeba vzdát hold. Vlastnosti: Oficiální licence Auto Ordnance Autentické a ikonické designy z roku 1911 Střenky z pravého dřeva s logem U.S. Patina těla ve stylu „Combat Used“ Dlaňová pojistka Celokovové provedení Blowback Na závěru je vyrytý symbol US Star Barva „Gun metal“,…

Výrobce:

4 865  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11310 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Exkluzivní a vzrušující nový projekt AW Custom – řada „Auto Ordnance Custom“ 1911.
Tyto speciální custom pistole 1911 jsou součástí pokračující série Auto Ordnance jenž vzdává hold mužům a ženám, kteří podporovali americké úsilí o vítězství ve druhé světové válce.
Po vydání bude tato série obsahovat 3 samostatné a oficiálně licencované modely, z nichž každý má jedinečný příběh z 2. světové války, kterému je potřeba vzdát hold.
Vlastnosti:

Oficiální licence Auto Ordnance
Autentické a ikonické designy z roku 1911
Střenky z pravého dřeva s logem U.S.
Patina těla ve stylu „Combat Used“
Dlaňová pojistka
Celokovové provedení
Blowback
Na závěru je vyrytý symbol US Star
Barva „Gun metal“, která dodá pocit skutečné oceli

Victory Girls – Gravírovaný závěr v designu připomínajícím „Pin Up“ dívky na pravé straně a „Rosie the Riveter“ na levé straně.
Obsah balení:
1x pistoleAO Custom 19111x zásobník