AW Custom Cybergun CANiK SAI TP9 Elite Combat, celokov, blowback – Černá

Tato kompaktní pistole má polymerový rám, se systémem uzavřeného úderníku a má závěr připravený pro kolimátory, aby mohla přijímat na trhu nejoblíbenější reflexní a jiná mířidla. Záchyty závěru na obou stranách umožňují oboustranné použití. Tento airsoftový ekvivalent napodobuje design, který působí stejně robustně jako skutečný protějšek, s vnější hlavní SAI ve stylu CNC, závěrem připraveným pro optiku a CNC obráběným zásobníkem a mířidly. Vlastnosti: Plně licencovaný produkt Cybergun, CANiK a Salient Arms Kovový závěr, hlaveň a blowback RMR Ready – výřez na závěru pro optická mířidla se záložními pevnými mířidly SAI (platforma pro kolimátory se prodává samostatně) Vysoce pevný nylonem vyztužený, polymerový…

Výrobce:

4 730  včetně DPH

Dostupnost: 21 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13894 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Tato kompaktní pistole má polymerový rám, se systémem uzavřeného úderníku a má závěr připravený pro kolimátory, aby mohla přijímat na trhu nejoblíbenější reflexní a jiná mířidla. Záchyty závěru na obou stranách umožňují oboustranné použití. Tento airsoftový ekvivalent napodobuje design, který působí stejně robustně jako skutečný protějšek, s vnější hlavní SAI ve stylu CNC, závěrem připraveným pro optiku a CNC obráběným zásobníkem a mířidly.
Vlastnosti:

Plně licencovaný produkt Cybergun, CANiK a Salient Arms
Kovový závěr, hlaveň a blowback
RMR Ready – výřez na závěru pro optická mířidla se záložními pevnými mířidly SAI (platforma pro kolimátory se prodává samostatně)
Vysoce pevný nylonem vyztužený, polymerový rám s ergonomickou a texturovanou pistolovou rukojetí
20mm spodní lišta na příslušenství jako jsou svítilny, lasery atd.
Oboustranný design
Přední a zadní zářezy na závěru pro lepší manipulaci
Plochá spoušť (závodního stylu) s eloxovanou bezpečnostní pojistkou
Přední muška z optických vláken
Indikátor natažení/ nabítí
vnější hlaveň s 14mm CCW závitem
Vzplanul Magwell
Kapacita zásobníku 22 BBs

Specifikace:
Rozměry: TBAHmotnost: 850gKapacita zásobníku: 22 BBsTyp plynu: Green Gas, CO2 zásobníky budou dostupné až pozdějiRežim střelby: Poloautomatický/ PojistkaSystém: Gas BlowbackHop-up: Ano, nastavitelnýBalení obsahuje: Pistole, zásobník, další příslušenství (bude doplněno)
Výrobce: Cybergun (AW Customs), licencováno CANiKRozsah FPS: 310-325
Cybergun CANiK TP9 Elite Combat je výsledkem jedinečné spolupráce mezi společnostmi Cybergun, Salient Arms International a CANiK, jejímž výsledkem je plně licencovaná, kompaktní a všestranná airsoftová pistole s CANiK designem, který působí stejně robustně jako její skutečný protějšek. Airsoftová pistole CANiK TP9 se svojí vroubkovanou nitridově potaženou hlavní, chráničem závitu, magwellem a mířidly z optických vláken navrženými společností Salient Arms, vyznačuje také polymerovým rámem, úderníkem, oboustrannou ergonomií a kovovým závěrem připraveným pr..