Nové

Baterie ASG 11,1V / 1500mAh 15C Li-Pol, jednodílná

Díky své 3článkové konstrukci v jednom bloku se tato 11,1v baterie pohodlně vejde do prostoru pro baterii u řady pušek EVO. Navzdory své malé velikosti stále obsahuje 1500 mAh, což umožňuje dlouhodobé používání. Mnoho uživatelů AEG nyní preferuje Li-Po baterie, protože mohou poskytnout lepší energetickou účinnost v menším balení. Většina baterií Li-Po má přibližně stejnou velikost jako baterie typu mini a svým výkonem se vyrovná velkým bateriím typu NiMH. Tyto kompaktní Li-Po baterie eliminují potřebu kapes na baterie, bateriových boxů nebo velkých baterií připevněných ke kompaktnějším zbraním. To vše znamená, že Li-Po je vynikajícím zdrojem energie pro malé karabiny, PDW, SMG atd.…

Výrobce:

703  včetně DPH

Dostupnost: 18 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8346 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Díky své 3článkové konstrukci v jednom bloku se tato 11,1v baterie pohodlně vejde do prostoru pro baterii u řady pušek EVO. Navzdory své malé velikosti stále obsahuje 1500 mAh, což umožňuje dlouhodobé používání.
Mnoho uživatelů AEG nyní preferuje Li-Po baterie, protože mohou poskytnout lepší energetickou účinnost v menším balení. Většina baterií Li-Po má přibližně stejnou velikost jako baterie typu mini a svým výkonem se vyrovná velkým bateriím typu NiMH. Tyto kompaktní Li-Po baterie eliminují potřebu kapes na baterie, bateriových boxů nebo velkých baterií připevněných ke kompaktnějším zbraním. To vše znamená, že Li-Po je vynikajícím zdrojem energie pro malé karabiny, PDW, SMG atd. S těmito kompaktními, ale výkonnými bateriemi se již nemusíte bát, že byste zkazili vzhled zbraně externími napájecími zdroji nebo riskovali že dojde energie uprostřed bitvy.
Na rozdíl od tradičních baterií poskytuje Li-Po stabilní rychlost střelby po celou dobu používání a není nutné Li-Po baterie před dobíjením vybíjet, což umožňuje nabíjení baterie mezi hrami.
Specifikace baterie:

Konfigurace: jeden blok.
Napětí: 11,1V.
Kapacita: 1500 mAh.
Trvalé vybíjení 15C, proud nárazového vybíjení 30C
Dodává se s vyrovnávacím balančním konektorem.
Tato baterie je vhodná pro AEG pracující s výstupním výkonem nad 1 Joule.
Rozměry: 180 x 22 x 13 mm

Výměna konektoru možná na vyžádání.
Pro prodloužení životnosti Li-Po baterie:
Nikdy baterii zcela nevybíjejte.Přestaňte používat baterii v okamžiku, kdy uslyšíte, jak rychlost střelby začíná klesat.Před uskladněním nabijte baterii.DŮLEŽITÉ: Bez výjimky musíte používat Li-Po nabíječku.