Baterie TITAN 11,1V / 3000mAh 30C Li-ion – Brick

Jediné airsoftové baterie vyrobené v USA s jednoroční zárukou. Baterie jsou vyrobeny z kvalitních článků s vysokou energetickou hustotou. Mají 2-5x větší kapacitu a jsou schopny dodávat až 2x větší proud než běžné airsoftové baterie. I po 300 cyklech si zachovají 80procent své původní původní kapacity. Nikdy se nestane, že by se nafoukly tak jako se to stává u Li-Pol baterií. TITAN si za svými bateriemi natolik stojí, že dává nadstandardní 1 roční záruku na ztrátu výkonu nebo nafouknutí. Případné reklamace se dají uplatnit přímo u nich. Vlastnosti: napětí: 11.1 V kapacita: 3000 mAh konektor: T-Dean provedení: Brick C Rating: 16C…

Výrobce:

1 131  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13755 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Jediné airsoftové baterie vyrobené v USA s jednoroční zárukou. Baterie jsou vyrobeny z kvalitních článků s vysokou energetickou hustotou. Mají 2-5x větší kapacitu a jsou schopny dodávat až 2x větší proud než běžné airsoftové baterie. I po 300 cyklech si zachovají 80procent své původní původní kapacity. Nikdy se nestane, že by se nafoukly tak jako se to stává u Li-Pol baterií.
TITAN si za svými bateriemi natolik stojí, že dává nadstandardní 1 roční záruku na ztrátu výkonu nebo nafouknutí. Případné reklamace se dají uplatnit přímo u nich.
Vlastnosti:

napětí: 11.1 V
kapacita: 3000 mAh
konektor: T-Dean
provedení: Brick
C Rating: 16C (ekvivalent běžné 1600 mAh 30C)
Velikost: 55mm průměr, 70mm délka, 19mm délka

ŽÁDNÉ NAFUKOVÁNÍ
Baterie TITAN se nikdy nenafouknou a nestanou se tak nebezpečnými, na rozdíl od Li-pol baterií, které časem degradují.
ŽÁDNÝ PAMĚŤOVÝ EFEKT
Baterie TITAN se mohou nabíjet kdykoliv bez rizika poškození, ať jsou prázdné nebo skoro plné. I když je baterie téměř vybitá a zařízení už nefunguje, baterie je stále v bezpečném stavu a lze ji opět nabít na 100procent.
VÍCE ENERGIE
Počínaje rokem 2020 nová produktová řada Titan Power překonává VŠECHNY airsoftové baterie se stejným napětím a podobné velikosti na trhu – TITAN baterie jsou schopné dodat až 2x vyšší proudy, tzn. vyšší kadence arychlejší reakce spouště.
VÍCE KAPACITY
Baterie TITAN mohou uchovávat v průměru 2 – 5x více energie než jiné airsoftové baterie na trhu – to znamená delší výdrž během her a více zábavy.
EXTRÉMNÍ ŽIVOTNOST
Baterie TITAN mohou zůstávat nabité dlouhé měsíce a vždy jsou připraveny k použití. Extrémním příkladem je baterie použitá pro testování, která byla nabitá v roce 2012, a v roce 2018 měla stále 88procent své původní kapacity. Tyto baterie si i po 300 cyklech uchovávají 80procent své původní kapacity.
ZÁRUKA KVALITY
TITAN je jedinou společností, která dodává airsoftové baterie s 1 letou zárukou. Pokud dojde ke ztrátě výkonu nebo nafouknutí, Titan pak zašle novou baterii nebo vrátí peníze.