Nové

Batoh Berghaus CRUSADER 90 plus 20L ZELENÝ – použitý

Použitý batoh Berghaus Crusader Upravená verze legendárního batohu Crusader s řadou vymožeností, které nabízí 21. století – PALS vazba, kapsa na hydratační vak, atd. Pokud plánujete náročnou expedici a potřebujete odolný a spolehlivý batoh, Crusader je ta správná volba. Spousta vnitřního místa vám umožní vzít si s sebou vše, co potřebujete. Hlavní prostor překrytý velkou klopou, kterou lze nastavit tak, aby se pod ni vešlo další zavazadlo. Velká kapsa z vnější strany víka a menší kapsa z vnitřní strany. Spodní kapsa se zapínáním na zip a zajištěná kompresními popruhy. 6 přípojných bodů pro připevnění dalšího příslušenství, např. polní láhve atd.…

Výrobce:

3 891  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14631 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Použitý batoh Berghaus Crusader
Upravená verze legendárního batohu Crusader s řadou vymožeností, které nabízí 21. století – PALS vazba, kapsa na hydratační vak, atd. Pokud plánujete náročnou expedici a potřebujete odolný a spolehlivý batoh, Crusader je ta správná volba.

Spousta vnitřního místa vám umožní vzít si s sebou vše, co potřebujete.
Hlavní prostor překrytý velkou klopou, kterou lze nastavit tak, aby se pod ni vešlo další zavazadlo.
Velká kapsa z vnější strany víka a menší kapsa z vnitřní strany.
Spodní kapsa se zapínáním na zip a zajištěná kompresními popruhy.
6 přípojných bodů pro připevnění dalšího příslušenství, např. polní láhve atd.
Silně polstrované, plně nastavitelné nosné popruhy.
Silně polstrovaný bederní popruh.
Postranní kapsy nejsou součástí.
kompatibilní s MOLLE a hydratačními systémy.
Rozměry: cca 88 x 57 x 33 cm, hmotnost 2,95 kg.

MMPS – Multi Mission Pack System
Jedná se o modulární systém vyvinutý firmou Berghaus, který umožňuje maximální variabilitu batohů pro různé situace. Základ tvoří odepínací boční kapsy, které podle potřeby můžete připnout k batohu nebo je nosit samostatně spojené jako malý jednodenní batoh. Kapsy lze kombinovat s kterýmkoliv batohem se systémem MMPS (pozn.: na starší modely batohů Berghaus nemusí tyto kapsy pasovat). Pomocí dvou batohů a kapes tak vytvoříte celkem šest kombinací různých objemů. Tyto boční kapsy se vyrábějí ve dvou různých velikostech, jako organizační kapsa i jako hydratační vak. Možnosti různých kombinací jsou tak nepřeberné.