Batoh Wisport(R) Caracal 22l – zelený

Malý batoh pro každodenní použití, ideální pro jednodenní výlety, na kolo i na lyže. Nosný systém Airback poskytuje vynikající ventilaci a pohodlí. Nosný systém Airback Jedná se o unikátní konstrukci batohů firmy Wisport. Nosný systém AirBack(R) dosahuje maximálního odvětrání mezi batohem a zády uživatele, čehož je docíleno použitím sklolaminátových prutů integrovaných do konstrukce batohu. Pruty prohýbají zadní stěnu batohu a oddalují ji tím od síťovinového pásu, o který jsou opřena záda uživatele. Mezi zády a zadní stěnou batohu tedy vzniká mezera, ta se dá navíc do jisté míry zvětšit posunem speciálního panelu. Díky vzniklé mezeře je umožněno dobré větrání zad…

Výrobce:

3 266  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15079 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Malý batoh pro každodenní použití, ideální pro jednodenní výlety, na kolo i na lyže. Nosný systém Airback poskytuje vynikající ventilaci a pohodlí.
Nosný systém Airback
Jedná se o unikátní konstrukci batohů firmy Wisport. Nosný systém AirBack(R) dosahuje maximálního odvětrání mezi batohem a zády uživatele, čehož je docíleno použitím sklolaminátových prutů integrovaných do konstrukce batohu. Pruty prohýbají zadní stěnu batohu a oddalují ji tím od síťovinového pásu, o který jsou opřena záda uživatele. Mezi zády a zadní stěnou batohu tedy vzniká mezera, ta se dá navíc do jisté míry zvětšit posunem speciálního panelu. Díky vzniklé mezeře je umožněno dobré větrání zad a odpařování potu. Výhodou oddálení batohu od zad je také to, že se tím zabrání případnému tlaku neskladných předmětů do zad uživatele.
Nosný systém AirBack(R) dále umožňuje částečnou úpravu podle výšky uživatele. Díky promyšlené konstrukci, možnosti nastavení a kvalitnímu polstrování poskytuje batoh vysoký komfort nošení a dlouhodobou spolehlivost.
Hlavní prostor batohu má zapínání na zip.
Může nést také Camelbag, má otvor na picí hadičku a náústek.
Přední externí kapsa má horní vstup a je také zapínána zipem.
Má na obou stranách i vpředu a na obou základnách bederního pásu popruhovinu kompatibilní s připevňovacími systémy MOLLE na upevnění dalšího vybavení.
Vpředu po stranách jsou dole, na konci svislých MOLLE popruhů “D“ kroužky na upevnění další výbavy.
Batoh je dodáván s převlekem / pláštěnkou skrytým ve dvojitém dně.
Na každém boku jsou 2 kompresní popruhy k úpravě objemu batohu sloužící zároveň k upevnění dalšího vybavení, které se nevejde do batohu nebo které potřebujete mít po ruce. Tím se ještě zvětšuje přepravní kapacita batohu.
Ergonomické ramenní popruhy, hrudní popruh a bederní pás jsou osazeny plastovými přezkami a rychlosponami.
Batoh je nahoře opatřen rukojetí pro nesení v ruce, užitečnou při nasazování / sundávání batohu nebo například při překonávání brodu.
Na přední straně nahoře je batoh osazen velcro panelem na připevnění I..