Batoh Wisport(R) ZipperFox 25 – coyote

ZipperFox představuje vysokou funkčnost a inovativní technologie, je extrémně lehký a má odolnou konstrukci. ZipperFox slouží dobře prakticky za všech podmínek, bez ohledu na počasí.Na přední straně dole má batoh vyšité logo Wisport a vyšitý nápis ZipperFox 25. Vpředu nahoře nalezneme velcro panel na upevnění ID štítku nebo oblíbeného patche. Jednoduše uložit i vyndat Hlavním rysem tohoto unikátního batohu je hlavní komora tvarovaná a zapínaná na zip ve tvaru převráceného U. To umožňuje rychlý a snadný přístup k obsahu hlavní komory z horní strany i z obou bočních stran.Batoh je sice menší než jeho 40 litrový protějšek, ale stále dostatečně velký, aby pojmul…

Výrobce:

4 378  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12624 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

ZipperFox představuje vysokou funkčnost a inovativní technologie, je extrémně lehký a má odolnou konstrukci. ZipperFox slouží dobře prakticky za všech podmínek, bez ohledu na počasí.Na přední straně dole má batoh vyšité logo Wisport a vyšitý nápis ZipperFox 25.
Vpředu nahoře nalezneme velcro panel na upevnění ID štítku nebo oblíbeného patche.
Jednoduše uložit i vyndat
Hlavním rysem tohoto unikátního batohu je hlavní komora tvarovaná a zapínaná na zip ve tvaru převráceného U. To umožňuje rychlý a snadný přístup k obsahu hlavní komory z horní strany i z obou bočních stran.Batoh je sice menší než jeho 40 litrový protějšek, ale stále dostatečně velký, aby pojmul vše, co potřebujete na kratší výlety. Odolný, dvoucestný značkový zip umožňuje batoh otevřít jen nahoře nebo na jedné straně. Zip je na táhlech opatřen paracordem pro snadné uchopení, třeba i v rukavicích. Zip je na obou stranách krytý látkovou légou, která dole končí síťovanými kapsičkami, do nichž se skryjí táhla rozepnutého zipu.
Vylepšení nosného systému
ZipperFox přichází s nově navrženým SAS nosným systémem, který nyní zahrnuje snadno odnímatelný, centrálně umístěný hliníkový rám / pás.
SAS = Semi Adjustable System. Nosný systém SAS je komfortní nosný systém umožňující částečné nastavení. Tento systém se skládá z popruhů a pásů vyrobených ze speciální odolné hliníkové slitiny, integrovaných v tuhé zadní části batohu přiléhající k zádům uživatele, a z bederního pásu unikátního designu. Nastavení umožňuje speciální konstrukce bederního pásu. Ten není trvale spojený s batohem a lze jej velmi snadno odepnout. Bederní pás může být připnut o 180° otočený a díky tomu, že je asymetrický se tak zvětší délka zad cca o 7 cm. Batoh lze používat také bez tohoto pásu.
Stabilní
Dalším důležitým ukazatelem je dobrá stabilita batohu. Díky napevno všitým ergonomicky tvarovaným popruhům poskytuje systém batohu výbornou stabilitu. Tento systém dovede vyrovnat také nerovnoměrné rozložení obsahu a také dynamické zatížení, vznikající například při lezení nebo při lyžo..