Berghaus Batoh BERGHAUS MMPS CENTURIO III 30L FA ZELENÝ

Batoh Centurio III FA je další logickou vývojovou fází oblíbené řady Centurio. Tato “třetí generace” se od předchozích verzí liší především předním plněním, které usnadňuje vkládání výbavy a celkovou vnitřní organizaci neseného nákladu. Celý batoh je vyrobený ze 100procent 1000D Armadura nylonu. Záda batohu jsou tvořena ramneními popruhy, které jsou příjemně polstrované měkkou pěnou a jsou pokryty mimořádně pevnou a odolnou látkou. Najdete na nich také elastický a výškově nastavitelný hrudní popruh spínaný klasickou fastex přezkou a elastické průvlaky vhodné na hadičku hydratačního vaku. Bederák batohu je jednoduché a pevné konstrukce, spíná se plastovou přezkou BergBuckle, která je při rozepínání…

Výrobce:

4 865  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 9585 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Batoh Centurio III FA je další logickou vývojovou fází oblíbené řady Centurio. Tato “třetí generace” se od předchozích verzí liší především předním plněním, které usnadňuje vkládání výbavy a celkovou vnitřní organizaci neseného nákladu. Celý batoh je vyrobený ze 100procent 1000D Armadura nylonu.
Záda batohu jsou tvořena ramneními popruhy, které jsou příjemně polstrované měkkou pěnou a jsou pokryty mimořádně pevnou a odolnou látkou. Najdete na nich také elastický a výškově nastavitelný hrudní popruh spínaný klasickou fastex přezkou a elastické průvlaky vhodné na hadičku hydratačního vaku. Bederák batohu je jednoduché a pevné konstrukce, spíná se plastovou přezkou BergBuckle, která je při rozepínání a zapínání velmi tichá. Samotná záda jsou polstrována a najdete na nich i středový kanálek pro odlehčení páteře a lepší průtok vzduchu při nošení. Záda jsou zpevněná hliníkovým nosným rámem.
Na bocích batohu naleznete po dvou kompresních popruzích na každé straně (popruhy jsou ideální na připevnění například karimatek, spacáků atd.) a také zipy, které využijete pro připojení kompatibilního vybavení z řady MMPS, FMPS nebo SMPS. Pokud potřebujete připevnit na boky další taktické vybavení, pomůžou vám na každé straně celkem čtyři řady MOLLE/PALS vazby.
Na víku batohu najdete našitý panel suchého zipu pro vaše nášivky a také plochou kapsu na uložení věci, které potřebujete mít rychle při ruce. Víko si můžete nastavit pomocí kompresních popruhů s fastex přezkami.
Chlopeň předního plnění pokrývá pět řad MOLLE/PALS vazby a dvě univerzální přezky, které spolu se spodními fixačními očky slouží k připevnění doplňkové výbavy jako jsou například cepíny.
Interiér batohu je prostorný a najdete zde kapsu na uložení až dvoulitrového hydratačního vaku. Uvnitř také najdete dva vnitřní kompresní popruhy, které jsou skvělou volbou pro fixaci objemnějšího nákladu.

objem: 30 litrů
hmotnost: 1,5 kg
rozměry: 54 x 26 x 31 cm
materiál: 1000D armadura nylon