Nové

Berghaus Batoh MUNRO II 35L IR ZELENÝ

Sháníte jednoduchý batoh, který vám vydrží bez nadsázky celý život? Nemáte rádi přeplácaný a často neúčelný design současných tacticool batohů? Batoh Berghaus Munro je přesně to pravé řešení. Nehledejte MOLLE vazbu, desítky kapsiček a pouzder nebo „super zázračný“ zádový systém. Nabídnout můžeme pouze nekompromisní kvalitu zpracování, extrémně odolný materiál 1000D Armadura a pohodlné nosné popruhy. U tohoto modelu, více než jinde, platí rčení „v jednoduchosti je síla“ nebo „méně je někdy více“. Verze IR je oproti klasickému batohu MUNRO vylepšena o úpravu materiálu, který je nyní hůře viditelný pro většinu nočních vidění pracujících v IR spektru. Batoh Munro je již…

Výrobce:

2 916  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 4666 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sháníte jednoduchý batoh, který vám vydrží bez nadsázky celý život? Nemáte rádi přeplácaný a často neúčelný design současných tacticool batohů? Batoh Berghaus Munro je přesně to pravé řešení.
Nehledejte MOLLE vazbu, desítky kapsiček a pouzder nebo „super zázračný“ zádový systém. Nabídnout můžeme pouze nekompromisní kvalitu zpracování, extrémně odolný materiál 1000D Armadura a pohodlné nosné popruhy. U tohoto modelu, více než jinde, platí rčení „v jednoduchosti je síla“ nebo „méně je někdy více“. Verze IR je oproti klasickému batohu MUNRO vylepšena o úpravu materiálu, který je nyní hůře viditelný pro většinu nočních vidění pracujících v IR spektru.
Batoh Munro je již dlouhé roky ve výstroji řady armád NATO, a to včetně německého Bundeswehru nebo britské armády. Mezi vojáky se stal tak populární, že si jej často berou i do civilu pro každodenní nošení.

velmi pohodlné nosné popruhy
4 přípojné body pro připnutí dalšího příslušenství, s vpletenou elastickou šňůrou
bederní pásek s patentovanou sponou BergBuckle
malá kapsa ve víku se zapínáním na zip
snížená viditelnost v IR spektru
rozměry: 52 x 30 x 18 cm
hmotnost: cca 1 kg