Nové

Bolle Brýle ochranné BOLLE RUSH plus červené

Ochranné brýle s příjemným sportovním designem v červeno/černé barvě. Čočky jsou vybaveny platinovým povlakem který zajišťuje odolnost proti poškábání (anti-scratch), proti většině agresivním chemikáliím a omezuje tvorbu zamlžení (anti-fog). Platinová ochrana: Nejnovější technologie nasazená značkou Bollé Safety splňuje veškeré mezinárodní standardy, především EN166K a EN166N. Permanentní oboustranný povlak chrání čočky proti poškrábání, agresivními chemikáliemi a proti zamlžení. Za všech okolností, v každou chvíli, platinový povlak poskytuje tu nejlepší ochranu pro Vaše oči. Produkt nabízí: platinový povlak ochrana proti poškrábání (anti-scratch) ochrana proti zamlžení (anti-fog) odolnost vůči chemikáliím sportovní design

Výrobce:

283  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12551 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ochranné brýle s příjemným sportovním designem v červeno/černé barvě. Čočky jsou vybaveny platinovým povlakem který zajišťuje odolnost proti poškábání (anti-scratch), proti většině agresivním chemikáliím a omezuje tvorbu zamlžení (anti-fog).
Platinová ochrana:
Nejnovější technologie nasazená značkou Bollé Safety splňuje veškeré mezinárodní standardy, především EN166K a EN166N.
Permanentní oboustranný povlak chrání čočky proti poškrábání, agresivními chemikáliemi a proti zamlžení. Za všech okolností, v každou chvíli, platinový povlak poskytuje tu nejlepší ochranu pro Vaše oči.
Produkt nabízí:

platinový povlak
ochrana proti poškrábání (anti-scratch)
ochrana proti zamlžení (anti-fog)
odolnost vůči chemikáliím
sportovní design