Bunda SNUGPAK(R) SJ9 – MULTICAM

Bunda, jejichž doménou je její lehkost, skladnost a vysoká nepromokavost kvalitních látek, navíc odolných proti větru. Nejen, že vám nabídne všechny pozitiva popsaná v předchozí větě, navíc k tomu všemu dokáže nabídnout skvělou prodyšnost. Bunda je tak jednoduše schopna absorbovat vlhkost přímo od zdroje. Celou látku, z které je bunda vyrobena, tvoří jednotlivé uzlíky jemných přízových nití. Mezery, které jsou mezi těmito vlákny, zajišťují odvod vlhkosti na větší povrchovou plochu, z které se pak dokáže přebytečná voda lehce odpařit. Můžete si tak být jisti, že vám v této bundě nebude zima a zároveň se v ní budete cítit velmi dobře. Tato bunda zároveň vyhovuje normě 0,085 m3 za minutu, což…

Výrobce:

5 849  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 7376 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Bunda, jejichž doménou je její lehkost, skladnost a vysoká nepromokavost kvalitních látek, navíc odolných proti větru. Nejen, že vám nabídne všechny pozitiva popsaná v předchozí větě, navíc k tomu všemu dokáže nabídnout skvělou prodyšnost. Bunda je tak jednoduše schopna absorbovat vlhkost přímo od zdroje.
Celou látku, z které je bunda vyrobena, tvoří jednotlivé uzlíky jemných přízových nití. Mezery, které jsou mezi těmito vlákny, zajišťují odvod vlhkosti na větší povrchovou plochu, z které se pak dokáže přebytečná voda lehce odpařit. Můžete si tak být jisti, že vám v této bundě nebude zima a zároveň se v ní budete cítit velmi dobře.
Tato bunda zároveň vyhovuje normě 0,085 m3 za minutu, což znamená to, že vás je schopná ochránit nejen před zimou a kapkami vody, ale také před nepříjemným větrem. Kvalitní podšívka této bundy vám také zajistí skvělý komfort.
Mile vás jistě také překvapí to, že lze tuto bundu jednoduše složit do velmi malých rozměrů. Pokud se tedy budete někam chystat, určitě se vám tato bunda bezproblémově vměstná do jakéhokoliv úložného zařízení na cesty.
Benefity, o kterých musíte vědět:

Určena i do mínusových teplot (komfort -10°C a extrém až -15 stupňů Celsia)
Nízká hmotnost
Nízká velikost
Nepromokavý frontální zip
Dvoucestné zapínání
Boční kapsy na ruce
Zahrnovací kapuce
Náprsní vnitřní kapsa
Vyrobeno ve Velké Británii

Specifikace:
ROZMĚRY SLOŽENÉ BUNDY (V X Š): 36 cm x 20 cmHMOTNOST: 1 000g (velikost M)KOMFORTNÍ TEPLOTA: -10 °CMINIMÁLNÍ TEPLOTA: -15 °CVNĚJŠÍ MATERIÁL: 100 procent nylon Paratex(R) MicroVNITŘNÍ MATERIÁL: 100 procent nylon Paratex(R) LightIZOLACE: 100 procent polyester Softie(R) Premier

Další informace

Velikost

, , ,