CARINTHIA Pytel spací Wilderness – pravý zip

Spací pytel WILDERNESS (divočina) byl speciálně zkonstruován s ohledem na vysoké nároky použití při cestovatelských výpravách nebo loveckých expedicích včetně extrémních podmínek přežití v divoké přírodě. Vyznačuje se vynikajícím poměrem teplota/hmotnost, přičemž ve sbaleném stavu zabírá minimální prostor, což ocení každý cestovatel. Zároveň poskytuje dostatek prostoru uvnitř a umožňuje volný pohyb. V horní části pytle se nacházejí dva skryté otvory, kterými lze v případě potřeby vystrčit ven ruce a manipulovat např. se zbraní. Ruce jsou v takovém případě chráněny všitými, avšak nezateplenými rukávy. Současným rozepnutím zipu na dně lze vysunout ven také nohy a ve spacím pytli chodit. Dolní konec…

Výrobce:

8 649  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11681 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Spací pytel WILDERNESS (divočina) byl speciálně zkonstruován s ohledem na vysoké nároky použití při cestovatelských výpravách nebo loveckých expedicích včetně extrémních podmínek přežití v divoké přírodě.
Vyznačuje se vynikajícím poměrem teplota/hmotnost, přičemž ve sbaleném stavu zabírá minimální prostor, což ocení každý cestovatel. Zároveň poskytuje dostatek prostoru uvnitř a umožňuje volný pohyb.
V horní části pytle se nacházejí dva skryté otvory, kterými lze v případě potřeby vystrčit ven ruce a manipulovat např. se zbraní. Ruce jsou v takovém případě chráněny všitými, avšak nezateplenými rukávy. Současným rozepnutím zipu na dně lze vysunout ven také nohy a ve spacím pytli chodit. Dolní konec se při tom uváže nahoru a pytel se změní na kabát.
Pro WILDERNESS jsou rovněž charakteristická dvě paralelní boční zdrhovadla chráněná před únikem tepla légou mezi nimi. Pokud jsou obě zavřená, zmenší se vnitřní prostor, který je třeba zahřát a navíc se vytvoří doplňkový izolační prostor mezi vnější a vnitřní vrstvou, což dále přispívá ke zlepšení tepelných podmínek uvnitř. Rozepnutím vnitřního zdrhovadla je naopak možné získat větší vnitřní prostor a zajistit tak vysoké pohodlí při spánku.
Pytel je dodáván v kompresním obalu s podélnými i příčnými kompresními popruhy.
Konstrukce: 3-vrstvá sendvičová konstrukce, střih zužující se od ramen dolů, lichoběžníkový tvar prostoru pro chodidla, termoreflexivní izolační materiál
Tvar: mumie se zipem na pravé nebo levé straně
Zip: dvoucestný zip v délce 170 cm
Materiál:

svrchní: 100 procent nylon ripstop (s protizátrhovou mřížkou)
vnitřní: směs polyester plus bavlna
tepelná izolace: duté vlákno GLT

Rozsah teplot: -27°C až -37°C
Dodávaná provedení a rozměry viz tabulka

Délka
Max. výškapostavy
Šířka
Rozměry ve sbaleném stavu
Hmotnost

v ramenou
v nohách
při kompresi
náplň
celkem

235 cm
200 cm
85 cm
60 cm
28 x 45 cm
1750 g
2900 g