Condor Boky LCS k vestě VAS – černé

Doplňkové modulární boky (cummerbund) LCS k nosiči plátů Vanquish a LCS Vanquish. Modulární boky nahrazují původní jednoduché boční popruhy nosiče a díky vazbě standardu PALS / MOLLE na ně lze připevnit kompatibilní sumky. Sendvičová konstrukce se suchým zipem dále umožňuje vložení “měkké” balistické ochrany i kapes pro boční “tvrdé” pláty. Velcro panel na vnitřní straně lze využít také pro připevnění odpovídajících sumek se stěnou z háčkové části suchého zipu. Verze LCS (laser cut system) má modulární vazbu vyřezávanou laserem a vnitřní stranu ze síťoviny, jinak se neliší od klasického modelu se šitou vazbou. Boky se k nosiči Vanquish připevňují v…

Výrobce:

1 041  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 14170 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Doplňkové modulární boky (cummerbund) LCS k nosiči plátů Vanquish a LCS Vanquish.
Modulární boky nahrazují původní jednoduché boční popruhy nosiče a díky vazbě standardu PALS / MOLLE na ně lze připevnit kompatibilní sumky. Sendvičová konstrukce se suchým zipem dále umožňuje vložení “měkké” balistické ochrany i kapes pro boční “tvrdé” pláty. Velcro panel na vnitřní straně lze využít také pro připevnění odpovídajících sumek se stěnou z háčkové části suchého zipu. Verze LCS (laser cut system) má modulární vazbu vyřezávanou laserem a vnitřní stranu ze síťoviny, jinak se neliší od klasického modelu se šitou vazbou.
Boky se k nosiči Vanquish připevňují v zadní části pomocí elastické šňůrky s brzdičkou (jsou součástí balení), vpředu pak suchým zipem. Pro použití modulárních boků není nutná doplňková přední platforma.
Boky se vyrábí ve dvou velikostech:

Vel. S/M pro obvod těla 85 – 105 cm a rozměr měkké balistiky 6 x 12 palců
Vel. L/XL pro obvod těla 110 – 130 cm a rozměr měkké balistiky 6 x 15 palců

Další informace

Velikost

,