Condor CONDOR taktická kšiltovka OPERATOR s Velcro panely – Černá

Taktická kšiltovka OPERATOR od firmy CONDOR Vybavte se taktickou kšiltovkou OPERATOR od renomované americké firmy CONDOR.  Kšiltovka byla navržena v klasickém baseballovém stylu, pyšní se precizním zpracováním a univerzální velikostí, díky čemuž je nezbytným doplňkem ať už na střelnici nebo do města či do přírody. Pokud hledáte ideální kšiltovku na airsoft i běžné nošení, je OPERATOR ta pravá volba.  Klíčové vlastnosti kšiltovky OPERATOR Velcro panely pro všestranné využití:Kšiltovka je vybavena 3 Velcro panely. Přední panel je ideální pro nošení vlajky nebo jiného identifikátoru, zadní panel je určen na jmenovku nebo krevní skupinu a horní panel je připraven pro IR IFF marker. Univerzální velikost:Díky stahování pomocí na suchý zip se kšiltovka přizpůsobí každé hlavě. Kvalitní materiál:Je vyrobena…

Výrobce:

351  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14239 Kategorie: , Štítek:

Popis

Taktická kšiltovka OPERATOR od firmy CONDOR
Vybavte se taktickou kšiltovkou OPERATOR od renomované americké firmy CONDOR.  Kšiltovka byla navržena v klasickém baseballovém stylu, pyšní se precizním zpracováním a univerzální velikostí, díky čemuž je nezbytným doplňkem ať už na střelnici nebo do města či do přírody. Pokud hledáte ideální kšiltovku na airsoft i běžné nošení, je OPERATOR ta pravá volba. 

Klíčové vlastnosti kšiltovky OPERATOR

Velcro panely pro všestranné využití:Kšiltovka je vybavena 3 Velcro panely. Přední panel je ideální pro nošení vlajky nebo jiného identifikátoru, zadní panel je určen na jmenovku nebo krevní skupinu a horní panel je připraven pro IR IFF marker.
Univerzální velikost:Díky stahování pomocí na suchý zip se kšiltovka přizpůsobí každé hlavě.
Kvalitní materiál:Je vyrobena ze 100procent bavlny, to zajišťuje pohodlí a prodyšnost během nošení.
Renomovaný výrobce:CONDOR OUTDOOR je známý svým kvalitním a spolehlivým vybavením, což z této kšiltovky dělá důvěryhodný doplněk pro každodenní použití i náročné úkony.

Technické specifikace

Velikost: Univerzální, nastavitelná pomocí suchého zipu
Materiál: 100procent bavlna
Výrobce: CONDOR OUTDOOR