CRKT zavírací nůž M16(R)-10KZ Tanto (Zytel) – Černá

Zavírací nůž M16(R)-10KZ Tanto (Zytel) od CRKT (Columbia River Knife a Tool) je ideální volbou pro každodenní nošení (EDC). Navržený s důrazem na praktické využití tento kapesní nůž disponuje robustním rámem, vysokouhlíkovou nerezovou čepelí a signaturním Carson Flipperem pro otevírání. Pokochejte se jeho designem a poté ho nasaďte do práce. Série M16(R) Z pro každodenní nošení byla navržena legendárním výrobcem nožů a bývalým seržantem Majorem Haroldem “Kit” Carsonem z Vine Grove, Kentucky. Po letech vytváření nožů pro vojenské použití odpověděl výzvě k vytvoření nože pro civilní populaci. Nyní mají lidé po celém světě nůž, který je připraven na nasazení v linii…

Výrobce:

1 609  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16534 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Zavírací nůž M16(R)-10KZ Tanto (Zytel) od CRKT (Columbia River Knife a Tool) je ideální volbou pro každodenní nošení (EDC). Navržený s důrazem na praktické využití tento kapesní nůž disponuje robustním rámem, vysokouhlíkovou nerezovou čepelí a signaturním Carson Flipperem pro otevírání. Pokochejte se jeho designem a poté ho nasaďte do práce.
Série M16(R) Z pro každodenní nošení byla navržena legendárním výrobcem nožů a bývalým seržantem Majorem Haroldem “Kit” Carsonem z Vine Grove, Kentucky. Po letech vytváření nožů pro vojenské použití odpověděl výzvě k vytvoření nože pro civilní populaci. Nyní mají lidé po celém světě nůž, který je připraven na nasazení v linii povinností v libovolné kapacitě, kterou si představí.Bezpečnost a spolehlivost jsou zajištěny díky automatickému pojistnému mechanismu, který poskytuje dodatečnou úroveň zámku. Trojúhelníkové ozubení na ostří snadno řeže vláknité materiály. Černý povrch zlepšuje odolnost proti korozi.

Technické specifikace:

Materiál čepele: 1.4116 nerezová ocel
Ostří čepele: Trojúhelníkové ozubení
Dokončení čepele: EDP
Délka čepele: 76,20 mm
Tloušťka čepele: 2,03 mm
Celková délka: 180,98 mm
Délka zavřeného nože: 101,60 mm
Hmotnost: 65,20 g
Materiál rukojeti: Zytel (nylon zesílený skelnými vlákny)
Styl: Skládací nůž s Liner lockem
Patentové číslo: 7437822