CTM TAC CNC hliníková natahovací páka FUKU-2 Reaper pro AAP01 – Modrá

CTM FUKU-2 Reaper natahovací páka je špičkový upgrade pro vaše pistole AAP01, který poskytuje výjimečnou odolnost a usnadňuje natažení/nabití zbraně jak pravákům tak i levákům.Páka je dokonale vyvážená, čili není pouze extrémně lehká, ale také konstrukčně silná. CTM TAC doporučuje používat páku Reaper s celým kitem pažby Reaper, ale samozřejmě můžete touto natahovací pákou osadit původní závěr AAP-01 od AAC nebo CNC závěr Advanced V2 i Lite od CTM. Tato natahovací páka NENÍ kompatibilní s originálním závěrem (boltem) AAP-01C! Výhody CNC oboustranné páky závěru: Odolný a lehký materiál, vyrobeno z leteckého hliníku 6061 Snadná montáž i demontáž Rychlé nabíjení Oboustranná Boční úchyt Kompatibilní s původním závěrem AAP-01 i upgrade CNC závěry od CTM TAC Technické specifikace: Materiál: Hliník 6061 Váha: 7,5 g Balíček obsahuje: CNC natahovací páku Reaper CTM TAC…

Výrobce:

390  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat

Popis

CTM FUKU-2 Reaper natahovací páka je špičkový upgrade pro vaše pistole AAP01, který poskytuje výjimečnou odolnost a usnadňuje natažení/nabití zbraně jak pravákům tak i levákům.Páka je dokonale vyvážená, čili není pouze extrémně lehká, ale také konstrukčně silná. CTM TAC doporučuje používat páku Reaper s celým kitem pažby Reaper, ale samozřejmě můžete touto natahovací pákou osadit původní závěr AAP-01 od AAC nebo CNC závěr Advanced V2 i Lite od CTM.

Tato natahovací páka NENÍ kompatibilní s originálním závěrem (boltem) AAP-01C!

Výhody CNC oboustranné páky závěru:

Odolný a lehký materiál, vyrobeno z leteckého hliníku 6061
Snadná montáž i demontáž
Rychlé nabíjení
Oboustranná
Boční úchyt
Kompatibilní s původním závěrem AAP-01 i upgrade CNC závěry od CTM TAC

Technické specifikace:

Materiál: Hliník 6061
Váha: 7,5 g

Balíček obsahuje:

CNC natahovací páku Reaper

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!Jejich exkluzivní partner pro Českou republiku jsme my, Anareus – váš kamarád s výhodami!