CTM TAC CNC hliníkový horní a dolní RIS montážní set pro AAP01 – Červená

CTM TAC hliníková horní a spodní RIS lišta pro AAP-01 vám rozšíří možnosti instalace příslušenství na vaši pistoli bez nutnosti kupování dražší CNC upperů a konverzí.Obě lišty jsou dodávané včetně montážních šroubů a jsou vyrobeny z hliníku 6061, takže vydrží i ty nejdrsnější bojové podmínky.  Sada obsahuje: Dlouhou RIS lištu (horní pro zaměřovače) Krátkou RIS lištu (dolní pod vnější hlaveň) 4x šroub M3x5mm  CTM TAC CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a…

Výrobce:

682  včetně DPH

Dostupnost: 17 skladem

Porovnat

Popis

CTM TAC hliníková horní a spodní RIS lišta pro AAP-01 vám rozšíří možnosti instalace příslušenství na vaši pistoli bez nutnosti kupování dražší CNC upperů a konverzí.Obě lišty jsou dodávané včetně montážních šroubů a jsou vyrobeny z hliníku 6061, takže vydrží i ty nejdrsnější bojové podmínky. 

Sada obsahuje:

Dlouhou RIS lištu (horní pro zaměřovače)
Krátkou RIS lištu (dolní pod vnější hlaveň)
4x šroub M3x5mm 

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!Jejich exkluzivní partner pro Českou republiku jsme my, Anareus – váš kamarád s výhodami!