CTM TAC CNC hliníkový vodící trn závěru pro AAP01/C – Černá

CNC kovový vodicí trn pro pružinu závěru z leteckého hliníku 6061 zaručí absolutní odolnost, navíc zlepší celkový chod závěru a cyklování střelby. Komu by to nestačilo, tak díky nespočetným barevným variantám si jej můžete vybrat i jako extravagantní doplněk pro Cool a Wow efekt. Výhody CNC trnu závěru: Odolný a lehký materiál z leteckého hliníku 6061 Nízká váha 10g Zlepšení cyklování střelby Balíček obsahuje: CNC Závěr trn pružiny pro AAP CTM TAC CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že…

Výrobce:

195  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

CNC kovový vodicí trn pro pružinu závěru z leteckého hliníku 6061 zaručí absolutní odolnost, navíc zlepší celkový chod závěru a cyklování střelby. Komu by to nestačilo, tak díky nespočetným barevným variantám si jej můžete vybrat i jako extravagantní doplněk pro Cool a Wow efekt.

Výhody CNC trnu závěru:

Odolný a lehký materiál z leteckého hliníku 6061
Nízká váha 10g
Zlepšení cyklování střelby

Balíček obsahuje:

CNC Závěr trn pružiny pro AAP

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!Jejich exkluzivní partner pro Českou republiku jsme my, Anareus – váš kamarád s výhodami!