CTM TAC CNC hliníkový závěr ADVANCED V2 pro AAP01/C – Modrá

Vážíte každý gram pro dosažení maximální kadence? S leteckým hliníkem 7075 získáte nejen nejvyšší pevnost, ale také nízkou váhu 27,5 g. CNC zpracování zajišťuje precizní provedení, na které se můžete spolehnout. Zkrátka plast je plast, kov je kov!Vylepšete si svou AAP-01 a AAP-01C pomocí CNC hliníkového závěru ADVANCED V2! Výhody CNC závěru: Odolný a lehký materiál z leteckého hliníku 7075 a 6061 Přesné CNC obrábění a výstupní kontrola pro hladký chod V2 je o 20procent lehčí díky výřezům a otvorům pro odlehčení Spolehlivý chod i na silnějších plynech  Vyšší kadence  Bez problematického závitu M5 uvnitř závěru (časté poškození u V1) Kompatibilní s konverzním kitem AP7 od CTM TAC. Nelze použít s natahovacími pákami typu C a typu D. S CNC hliníkovým závěrem ADVANCED V2…

Výrobce:

2 194  včetně DPH

Dostupnost: 28 skladem

Porovnat

Popis

Vážíte každý gram pro dosažení maximální kadence? S leteckým hliníkem 7075 získáte nejen nejvyšší pevnost, ale také nízkou váhu 27,5 g. CNC zpracování zajišťuje precizní provedení, na které se můžete spolehnout. Zkrátka plast je plast, kov je kov!Vylepšete si svou AAP-01 a AAP-01C pomocí CNC hliníkového závěru ADVANCED V2!
Výhody CNC závěru:

Odolný a lehký materiál z leteckého hliníku 7075 a 6061
Přesné CNC obrábění a výstupní kontrola pro hladký chod
V2 je o 20procent lehčí díky výřezům a otvorům pro odlehčení
Spolehlivý chod i na silnějších plynech 
Vyšší kadence 
Bez problematického závitu M5 uvnitř závěru (časté poškození u V1)
Kompatibilní s konverzním kitem AP7 od CTM TAC.
Nelze použít s natahovacími pákami typu C a typu D.

S CNC hliníkovým závěrem ADVANCED V2 s natahovací pákou získáváte nejen odolnost, ale také možnost dosáhnout nejvyššího výkonu. Ideální pro střelce, kteří si zakládají na preciznosti, rychlosti a odolnosti své pistole.Vytvořte si ze své zbraně mistrovský kousek s tímto výjimečným CNC hliníkovým závěrem od CTM TAC!

Balíček obsahuje:

CNC Závěr Advanced V2 (hliník 7075)
CNC základnu přepínače střelby (hliník 6061)
CNC přepínač střelby (hliník 7075)

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služ..