CTM TAC CNC Kompenzátor pro FUKU-2 Upper – Army Green

Představte si, že máte na své AAP-01 CNC Upper od CTM TAC a máte nejhezčí zbraň široko daleko, ale vám to nestačí…Co potom?Potom objevíte tento kompenzátor od CTM TAC, který nejenže zvyšuje sexy look vaší zbraně, ale dokonce ještě více vyztuží vedení vnější hlavně v CNC upperu.Tento kompenzátor je totiž vyrobený CNC obráběním z kvalitního hliníku 6061, což zajišťuje lehkost s váhou pouhých 55,5 gramů a extrémní odolnost pro nečekané situace na bojišti. Kompenzátor má vnitřní závit, do kterého lze našroubovat adaptér pro vnější závit nebo přímo nasvětlovací tlumič (pokud má vnější závit) — Tento kompenzátor lze použít POUZE s DLOUHOU verzí FUKU-2 Upperu! Nelze použít přímo na AAP-01! — Balení obsahuje: CNC kompenzátor FUKU-2 pro CNC Upper (long) od CTM TAC CTM TAC CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v…

Výrobce:

682  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat

Popis

Představte si, že máte na své AAP-01 CNC Upper od CTM TAC a máte nejhezčí zbraň široko daleko, ale vám to nestačí…Co potom?Potom objevíte tento kompenzátor od CTM TAC, který nejenže zvyšuje sexy look vaší zbraně, ale dokonce ještě více vyztuží vedení vnější hlavně v CNC upperu.Tento kompenzátor je totiž vyrobený CNC obráběním z kvalitního hliníku 6061, což zajišťuje lehkost s váhou pouhých 55,5 gramů a extrémní odolnost pro nečekané situace na bojišti.
Kompenzátor má vnitřní závit, do kterého lze našroubovat adaptér pro vnější závit nebo přímo nasvětlovací tlumič (pokud má vnější závit)

— Tento kompenzátor lze použít POUZE s DLOUHOU verzí FUKU-2 Upperu! Nelze použít přímo na AAP-01! —

Balení obsahuje:

CNC kompenzátor FUKU-2 pro CNC Upper (long) od CTM TAC

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!Jejich exkluzivní partner pro Českou republiku jsme my, Anareus – váš kamarád s výhodami!