CTM TAC CTM AP7 SUB Replica SMG kit pro AAP01 – Černý

SMG konverzní kit, který s lehkostí přemění plynovou pistoli AAP-01 na repliku samopalu MP7, dostupný v několika barvách. Kit obsahuje výsuvnou pažbu se třemi pozicemi. Ramena pažby jsou vyrobeny z nylonových skleněných vláken, která jsou silná, pevná a hodně toho vydrží. V přední části se nachází sklopná ručka, která je v případě nepotřebnosti jednoduše odnímatelná, jelikož je připevněná na RIS liště.Tento kit samozřejmě disponuje vrchní a bočními RIS lištami, díky kterým si můžete repliku upravovat dle libosti a přidat například svítilnu, kolimátor, PEQ box nebo jiné praktické doplňky. Replika je zároveň kompatibilní s pouzdrem / holsterem od CTM TAC. Návod…

Výrobce:

2 389  včetně DPH

Dostupnost: 143 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14614 Kategorie: , , Štítek:

Popis

SMG konverzní kit, který s lehkostí přemění plynovou pistoli AAP-01 na repliku samopalu MP7, dostupný v několika barvách.
Kit obsahuje výsuvnou pažbu se třemi pozicemi. Ramena pažby jsou vyrobeny z nylonových skleněných vláken, která jsou silná, pevná a hodně toho vydrží. V přední části se nachází sklopná ručka, která je v případě nepotřebnosti jednoduše odnímatelná, jelikož je připevněná na RIS liště.Tento kit samozřejmě disponuje vrchní a bočními RIS lištami, díky kterým si můžete repliku upravovat dle libosti a přidat například svítilnu, kolimátor, PEQ box nebo jiné praktické doplňky.
Replika je zároveň kompatibilní s pouzdrem / holsterem od CTM TAC. Návod na instalaci kitu na AAP-01 naleznete ve videu.
Barva: ČERNÁ