CTM TAC CTM CNC hliníkový závěr Flatline Split slide TM Hi-capa 5.1 – Stříbrná

Posuňte výkon své GBB plynové pistole Hi-Capa s CTM TAC Flatline děleným závěr (Split Slide) na úplně jiný level, protože tohle je pecka!Závěr je vyroben z vysoce odolného hliníku 6061 přesným CNC obráběním a má design split-slide s úpravou pro fixní vnější hlaveň (non-recoil).Samotný závěr má odlehčující výřezy a váží pouze 41,5 g, což z něj dělá jeden z nejlehčích závěru na trhu (nízká váha = rychlejší střelba, vyšší úspora plynu)Je vybaven TDC systémem pro kolmý přítlak na hop-up gumičku, čímž zajišťuje impozantní přesnost a umožňuje snadno nastavit hop-up bez sundání závěru. Co dělá z Flatline závěru tu nejlepší volbu pro pistole Hi-Capa? Vysoká přesnost CNC obrábění z 6061 hliníku. Split-Slide a design s fixní vnější hlavní TDC kolo pro snadnou a přesnou úpravu hop-upu v rukavicích klidně během hry…

Výrobce:

4 280  včetně DPH

Dostupnost: 20 skladem

Porovnat

Popis

Posuňte výkon své GBB plynové pistole Hi-Capa s CTM TAC Flatline děleným závěr (Split Slide) na úplně jiný level, protože tohle je pecka!Závěr je vyroben z vysoce odolného hliníku 6061 přesným CNC obráběním a má design split-slide s úpravou pro fixní vnější hlaveň (non-recoil).Samotný závěr má odlehčující výřezy a váží pouze 41,5 g, což z něj dělá jeden z nejlehčích závěru na trhu (nízká váha = rychlejší střelba, vyšší úspora plynu)Je vybaven TDC systémem pro kolmý přítlak na hop-up gumičku, čímž zajišťuje impozantní přesnost a umožňuje snadno nastavit hop-up bez sundání závěru.

Co dělá z Flatline závěru tu nejlepší volbu pro pistole Hi-Capa?

Vysoká přesnost CNC obrábění z 6061 hliníku.
Split-Slide a design s fixní vnější hlavní
TDC kolo pro snadnou a přesnou úpravu hop-upu v rukavicích klidně během hry
Odnímatelná oboustranná natahovací páka závěru 
Integrovaná montážní deska pro kolimátory
11mm závit s adaptérem 14mm pro nasvětlovací jednotky a jiné tlumiče
Kompatibilní s originálním středovým rámem Tokyo Marui 5.1 / 4.3. i CNC středovými rámy jiných výrobců dle standardu TM (Middle Frame)
CNC mířidla se světlovodnými vlákny
Součástí je sada krátkého zdvihu (Short stroke) pro rychlejší a citlivější zvládání zpětného rázu. (Short stroke podložky je vždy nutné instalovat spolu se závěrem Flat Line).
Součástí je vylepšená pružina trysky 180 procent pro hladší podávání.
Design neklouzavého bloku brání vibracím vnější hlavně.
200 procent WOW faktor

Na závěru dále najdete oboustrannou natahovací páku, která poskytují dodatečné pohodlí při nabíjení pro levoruké i pravoruké střelce a kterou lze snadno oddělat.Je také kompatibilní s mířidly standardu TM Hi-Capa, což hráčům poskytuje různé možnosti a kombinace preferovaných mířidel. Mířidla jsou i součástí balení.Horní část závěru má integrovanou desku pro montáž kolimátoru umožňující přesné míření i v nejnáročnějších situacích.Výrobce doporučuje zrušit funkci záchytu závěru a použít Short stroke kit pro rychlejší chod a odezvu pistole, dále CTM zesílenou pruži..