CTM TAC CTM CNC Magwell pro AAP01 – Červená

CTM CNC Magwell rozšíření nabíjecí šachty je skvělý upgrade pro vaše pistole AAP01, který poskytuje výjimečnou odolnost a usnadňuje přebíjení zásobníků (respektive jejich vkládání do zbraně).Magwell je extrémně lehký, ale také konstrukčně silný a odolný. Pasuje na původní pistolovou rukojeť od AAC pro modely AAP-01 i AAP-01C. Stejně tak lze nasadit i na upgrade verze od CTM a rozumí si i s HPA adaptéry pro M4 nebo MP5 zásobníky. Výhody CNC Magwellu: Odolný a lehký materiál, vyrobeno z leteckého hliníku 6061 Snadná montáž i demontáž Rychlé přebíjení Kompatibilní s původní pistolovou rukojetí AAP-01/C i upgrade verzí od CTM TAC Neomezuje používání HPA adaptérů Technické specifikace: Materiál: Hliník 6061 Váha: 11 g Balíček obsahuje: CNC Magwell šroub M3…

Výrobce:

584  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

CTM CNC Magwell rozšíření nabíjecí šachty je skvělý upgrade pro vaše pistole AAP01, který poskytuje výjimečnou odolnost a usnadňuje přebíjení zásobníků (respektive jejich vkládání do zbraně).Magwell je extrémně lehký, ale také konstrukčně silný a odolný. Pasuje na původní pistolovou rukojeť od AAC pro modely AAP-01 i AAP-01C. Stejně tak lze nasadit i na upgrade verze od CTM a rozumí si i s HPA adaptéry pro M4 nebo MP5 zásobníky.

Výhody CNC Magwellu:

Odolný a lehký materiál, vyrobeno z leteckého hliníku 6061
Snadná montáž i demontáž
Rychlé přebíjení
Kompatibilní s původní pistolovou rukojetí AAP-01/C i upgrade verzí od CTM TAC
Neomezuje používání HPA adaptérů

Technické specifikace:

Materiál: Hliník 6061
Váha: 11 g

Balíček obsahuje:

CNC Magwell
šroub M3 x 5 mm

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!Jejich exkluzivní partner pro Českou republiku jsme my, Anareus – váš kamarád s výhodami!