CTM TAC CTM FUKU-2 Plastové střenky pro AAP01 – Černá

Buďte styloví a získejte vyšší odolnost své pistole s CTM FUKU-2 AAP-01Plastovými střenkami od CTM TAC speciálně navrženými pro pistoli AAP-01 a AAP-01c se spodním pistolovou rukojetí od CTM TAC. Tyto střenky jsou vyrobeny z kvalitního hliníku 6061 pomocí CNC frézování, což zaručuje nejen odolnost, ale také nízkou váhu pouhých 20 gramů. Tento set střenek a šroubů není kompatibilní s původním tělem, je nutné dokoupit: CTM Pistolová rukojeť pro AAP01 CTM FUKU-2 CNC hliníkový záchyt zásobníku pro AAP01 V balení naleznete: Plastové střenky pro obě strany (pravou a levou) 4 šrouby o rozměrech 3 x 4 mm CTM TAC CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu…

Výrobce:

243  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Buďte styloví a získejte vyšší odolnost své pistole s CTM FUKU-2 AAP-01Plastovými střenkami od CTM TAC speciálně navrženými pro pistoli AAP-01 a AAP-01c se spodním pistolovou rukojetí od CTM TAC. Tyto střenky jsou vyrobeny z kvalitního hliníku 6061 pomocí CNC frézování, což zaručuje nejen odolnost, ale také nízkou váhu pouhých 20 gramů.

Tento set střenek a šroubů není kompatibilní s původním tělem, je nutné dokoupit:

CTM Pistolová rukojeť pro AAP01
CTM FUKU-2 CNC hliníkový záchyt zásobníku pro AAP01

V balení naleznete:

Plastové střenky pro obě strany (pravou a levou)
4 šrouby o rozměrech 3 x 4 mm

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!Jejich exkluzivní partner pro Českou republiku jsme my, Anareus – váš kamarád s výhodami!