CTM TAC CTM Opaskové otevřené pouzdro/holster pro Hi-Capa – Černá

Toto lehké nylonové pouzdro od CTM TAC pro pistole typu Hi-Capa využívá způsob uchycení zbraně pomocí lučíku (otevřené), je možné jej tedy použít i v případě, že je pistole vybavena dalšími vnějšími díly (například svítilna, kolimátor apod.)Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního nylonového materiálu. Lze jej připevnit na opasek, což vám umožní snadno nacvaknout pistoli a zajistit tak snadné upevnění zbraně.Montážní systém je vhodný i pro systémy QLS a Molle.Pouzdro váží pouhých 85 gramů! Klíčové vlastnosti: Materiál:Vyrobeno z odolného materiálu POM, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Váha:Váží pouhých 85 gramů, nejlehčí pouzdro pro pistole Hi-Capa. Kompatibilita:Navrženo tak, aby pasovalo na různé oblíbené značky Hi-Capa…

Výrobce:

536  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Toto lehké nylonové pouzdro od CTM TAC pro pistole typu Hi-Capa využívá způsob uchycení zbraně pomocí lučíku (otevřené), je možné jej tedy použít i v případě, že je pistole vybavena dalšími vnějšími díly (například svítilna, kolimátor apod.)Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního nylonového materiálu. Lze jej připevnit na opasek, což vám umožní snadno nacvaknout pistoli a zajistit tak snadné upevnění zbraně.Montážní systém je vhodný i pro systémy QLS a Molle.Pouzdro váží pouhých 85 gramů!

Klíčové vlastnosti:

Materiál:Vyrobeno z odolného materiálu POM, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.
Váha:Váží pouhých 85 gramů, nejlehčí pouzdro pro pistole Hi-Capa.

Kompatibilita:Navrženo tak, aby pasovalo na různé oblíbené značky Hi-Capa včetně Marui, Raven, VORSK, Begadi, Army Armament, Novritsch, WE, KJ Works, ICS a RWA/EMG.
Open design:Otevřený design umožňuje upnutí za lučík, takže tlumič, svítilna ani kolimátor na zbrani nejsou překážkou.

Bezpečnostní prvky:

Prevence nehod:Navzdory tomu, že se jedná o otevřený typ pouzdra, jeho design zajišťuje, že u zbraně nedojde nikdy k náhodnému výstřelu.
Bezpečnostní pojistka:Vyjmutí z pouzdra je možné pouze tehdy, když je stisknuta pojistná páka a současně je zbraň tažená směrem od těla. Tato funkce zabrání náhodnému uvolnění.
Nastavitelný sklon: Pouzdro má nastavitelný sklon na zadní straně, což umožňuje přizpůsobení dle požadavků. Lze jej kombinovat s dalšími adaptéry CTM pro systémy Molle a Safariland.
Resetovací mechanismus: Mechanismus pouzdra se resetuje po opětovném vložení zbraně, poskytuje tak cvaknutím jasný signál, že došlo ke správnému zajištění zbraně.

Kompatibilita:

Marui Hi-Capa 4.3, 5.1 a 5.1 DOR
Raven, VORSK Hi-Capa
Begadi Witcher, Archer
Army Armament R601 a podobné
EMG Hi-Capa
NOVRITSCH SSP1, 2 a 5
KJW Hi-Capa
ICS CHallenger 

Vlastnosti:

Vyrobeno z vysoce kvalitního nylonu
Lehký a nízkoprofilový design
Využívá způsob držení za lučík
Hmotnost: 85g
Balení obsahuje: 1x Pouzdro

CTM TAC
CT..