Nové

CTM TAC CTM Opaskové plastové pouzdro / holster pro Glock – Černé

Toto lehké nylonové pouzdro od CTM TAC pro pistole typu GLOCK je kompatibilní také  i s originálními Action ARMY AAP01 Assassin pistolemi. Vzhledem k tomu, že využívá způsob držení pomocí lučíku, je možné jej použít jak za normálních podmínek tak i v případě, že je pistole vybavena dalšími vnějšími díly, jako je například svítilna, kolimátor a pod. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního nylonového materiálu. Lze jej připevnit na opasek, což vám umožní snadno nacvaknout pistoli a zajistit tak snadné uložení vaší zbraně bez ohledu na to, zda je k ní připevněno příslušenství nebo ne. Tento systém je vhodný pro systémy QLS a Molle. Kompatibilita:…

Výrobce:

488  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14612 Kategorie: Štítek:

Popis

Toto lehké nylonové pouzdro od CTM TAC pro pistole typu GLOCK je kompatibilní také  i s originálními Action ARMY AAP01 Assassin pistolemi. Vzhledem k tomu, že využívá způsob držení pomocí lučíku, je možné jej použít jak za normálních podmínek tak i v případě, že je pistole vybavena dalšími vnějšími díly, jako je například svítilna, kolimátor a pod.
Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního nylonového materiálu. Lze jej připevnit na opasek, což vám umožní snadno nacvaknout pistoli a zajistit tak snadné uložení vaší zbraně bez ohledu na to, zda je k ní připevněno příslušenství nebo ne.
Tento systém je vhodný pro systémy QLS a Molle.
Kompatibilita:

Marui/ WE/ VFC/ KSC / KJ / CYMA / RWA …G17 – G45 airsoft guns
AA-AAP01
NOVRITSCH SSP18
WE Galaxy G-series

Vlastnosti:

Materiál: Vyrobeno z vysoce kvalitního nylonu
Lehký a nízkoprofilový design
Využívá způsob držení za lučík
Provedení s možností připevnění na opasek
Kompatibilní s pistolemi typu Glock
Rozměry (cm): 22 (D) x 15 (Š) x 11 (V)
Hmotnost: 80g
Balení obsahuje: 1x Pouzdro

Upozornění:
Funguje také na s pistolemi AAP, ale má větší vůli a pohyb v pouzdře.Jednoduše proto, že je toto pouzdro navrženo speciálně pro pistole typu Glock.