CTM TAC CTM redukce závitu tlumiče z 16 plus mm na 14-mm – Černá

Redukce závitu tlumiče z 16 plus mm (CW) na 14-mm (CCW) od CTM TAC je precizně navržena pro vylepšení kompatibility zbraní se závitem 16 plus mm jako TM MK23, SSTi a ASG MK23 a dalšími podobnými s klasickými tlumiči se závitem 14- mm. Každý adaptér je vyroben z kvalitní oceli, která byla opracována CNC frézováním, což zajišťuje vysokou přesnost. Díky strojově zpracovaným závitům a černému povrchu QPQ má adaptér extrémní odolnost a dlouhou životnost. Pro ochranu proti přetažení závitu je každý adaptér vybaven dvěma O-kroužky. Hmotnost tohoto adaptéru je pouhých 11,2 gramu, což znamená, že přidává minimální zatížení.  V balení naleznete: CNC adaptér závitu CTM TAC CTM TAC je…

Výrobce:

98  včetně DPH

Dostupnost: 45 skladem

Porovnat

Popis

Redukce závitu tlumiče z 16 plus mm (CW) na 14-mm (CCW) od CTM TAC je precizně navržena pro vylepšení kompatibility zbraní se závitem 16 plus mm jako TM MK23, SSTi a ASG MK23 a dalšími podobnými s klasickými tlumiči se závitem 14- mm.
Každý adaptér je vyroben z kvalitní oceli, která byla opracována CNC frézováním, což zajišťuje vysokou přesnost. Díky strojově zpracovaným závitům a černému povrchu QPQ má adaptér extrémní odolnost a dlouhou životnost. Pro ochranu proti přetažení závitu je každý adaptér vybaven dvěma O-kroužky. Hmotnost tohoto adaptéru je pouhých 11,2 gramu, což znamená, že přidává minimální zatížení. 

V balení naleznete:

CNC adaptér závitu

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!Jejich exkluzivní partner pro Českou republiku jsme my, Anareus – váš kamarád s výhodami!