CTM TAC CTM set zesílené pružiny vodícího trnu závěru a trysky 200procent pro AAP01/C

Zvyšte výkon své GBB plynové pistole AAP-01 s CTM TAC zesílenou pružinou závěru a trysky 200procent, které vám poskytnou: Zvýšená rychlost cyklu závěru:  Tato funkce zajišťuje, že závěr se pohybuje rychleji. Rychlejší cyklus závěru může znamenat rychlejší a efektivnější střelbu. Až 2x vyšší kadence. Vodicí trn nebude udeřovat do závěru:  Tím, že vodicí trn neudeří do závěru, se zabraňuje možným poškozením nebo opotřebení jeho částí. To přispívá k dlouhodobé spolehlivosti a odolnosti zbraně. Snížení zpětného rázu:  Redukce zpětného rázu může přinést pohodlnější střelbu tím, že minimalizuje zpětný náraz a vibrace při výstřelu. To může být zejména prospěšné při full-auto střelbě. Hladké a konzistentní podávání kuliček:  Tato…

Výrobce:

98  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Zvyšte výkon své GBB plynové pistole AAP-01 s CTM TAC zesílenou pružinou závěru a trysky 200procent, které vám poskytnou:

Zvýšená rychlost cyklu závěru:
 Tato funkce zajišťuje, že závěr se pohybuje rychleji. Rychlejší cyklus závěru může znamenat rychlejší a efektivnější střelbu. Až 2x vyšší kadence.

Vodicí trn nebude udeřovat do závěru:
 Tím, že vodicí trn neudeří do závěru, se zabraňuje možným poškozením nebo opotřebení jeho částí. To přispívá k dlouhodobé spolehlivosti a odolnosti zbraně.

Snížení zpětného rázu:
 Redukce zpětného rázu může přinést pohodlnější střelbu tím, že minimalizuje zpětný náraz a vibrace při výstřelu. To může být zejména prospěšné při full-auto střelbě.

Hladké a konzistentní podávání kuliček:
 Tato funkce zajišťuje, že podávání BB kuliček probíhá hladce a konzistentně. To je klíčové pro přesnost střelby a minimalizaci problémů s podáváním střeliva během používání.

Klíčové vlastnosti:

Materiál: Ocelový pružinový drát (SWP-A) z Německa
Kompatibilita: Vhodné pro modely AAP-01 a AAP-01C
Síla pružiny: 200procent 

Obsah balení:

1 kus pružiny závěru
1 kus pružiny trysky

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!Jejich exkluzivní partner pro Českou rep..