CTM TAC FUKU-2 Reaper kit pro AAP-01/C (montáž pro kolimátor a RIS pažbu) – Šedá

REAPER je špičkový pistolový karabinový kit vyrobený z vysokopevnostního hliníku 6061 pomocí přesného obrábění v 5 osách. Součástí kitu je oboustranné QD uchycení na popruh vyrobené z nerezové oceli. Reaper, v angličtině smrťák, dostal svůj název podle tvaru kosy, který tento kit má.  Výroba tohoto produktu je velmi náročná, zejména tělo sady Reaper, které je obráběno z jednoho kusu hliníku pomocí přesného CNC obrábění. To poskytuje vynikající všestrannost při použití s CTM rozšířenou zásobníkovou šachtou, adaptérem HPA pro AEG zásobníky a kolimátory od různých výrobců. Sada je také kompatibilní s pažbami montovanými na RIS lištu. Pokud máte svoji pistoli rádi natolik, že ji…

Výrobce:

3 403  včetně DPH

Dostupnost: 36 skladem

Porovnat

Popis

REAPER je špičkový pistolový karabinový kit vyrobený z vysokopevnostního hliníku 6061 pomocí přesného obrábění v 5 osách. Součástí kitu je oboustranné QD uchycení na popruh vyrobené z nerezové oceli.
Reaper, v angličtině smrťák, dostal svůj název podle tvaru kosy, který tento kit má. 
Výroba tohoto produktu je velmi náročná, zejména tělo sady Reaper, které je obráběno z jednoho kusu hliníku pomocí přesného CNC obrábění. To poskytuje vynikající všestrannost při použití s CTM rozšířenou zásobníkovou šachtou, adaptérem HPA pro AEG zásobníky a kolimátory od různých výrobců. Sada je také kompatibilní s pažbami montovanými na RIS lištu.
Pokud máte svoji pistoli rádi natolik, že ji chcete mít jako odolnou primární zbraň, nebo zkrátka hrajete Speedsoft a chcete být rychlí, pohybliví a smrtící, pak jsou upgrade doplňky od CTM TAC tou správnou volbou.
Postavte si ultimátní CQB bestii!

Hlavní přednosti kitu Reaper FUKU-2:

Kompatibilní s původními i CTM AAP-01 spodními rámy (lower frame).
Zahrnuje nerezové QD oko pro popruh
Montáž RMR je kompatibilní s několika kolimátory, má dvě stopy rozteče, které vyhovují většině mikro kolimátorů na trhu.
Standardní RIS lištu lze namontovat na montáž pro kolimátor jako optický zdvih.
Magwell umožňuje rychlejší nabíjení a je kompatibilní s různými CTM patkami zásobníku, včetně prodloužené a adaptéru HPA.
Oboustranná páka závěru umožňuje hráči ovládat svůj FUKU-2 z obou stran.
Zadní deska sady Reaper je kompatibilní s původními AAP-01 a AAP-01C spodní rámem, s CTM Frame Grip a FUKU-2 Nylon Frame.
Ultra lehké tělo, které je zároveň extrémně odolné
Výřez pro zadní miřdla

Specifikace:

Materiál: CNC 6061 Alu / nerezová ocel
Hmotnost: 180 g
Barva: Šedá

Obsah balení:

CNC tělo FUKU-2 Reaper (včetně nerezového QD uchycení na popruh)
Magwell
Oboustranná natahovací páka závěru
Montáž pro RMR kolimátory
Zvýšená RIS lišta pro montáž kolimátoru s RIS montážní základnou

Poznámka:
Při kombinaci REAPER kitu s dolními rámy CTM může dojít k těsnějšímu spojen..