CTM TAC HPA Adaptér FUKU-2 pro Hi-Capa na zásobníky M4 – Modrá/stříbrná

Dopřejte si nové možnosti využití vaší pistole Hi-Capa díky HPA adaptéru, do kterého připojíte vzduch z regulátoru a vaše Hi-Capa bude střílet přesněji, stabilněji a déle. Adaptér je navíc vybavený šachtou pro standardní zásobníky M4/16 včetně těch nejkvalitnějších od PTS Syndicate.Během chvilky proměníte svoji GBB Hi-Capu citlivou na teplotu a s nízkou kapacitou zásobníku 31 ran na ultimátní CQB zvíře, které nezná chlad, slitování a zasype své protivníky až 250 BBs bez nutnosti přebytí! Tento adaptér je kompatibilní s modely Hi-Capa od Tokyo Marui, WE, Armorer Works, KJW, Novritsch SSP a dalšími (,které zatím výrobce nestihl ověřit)!Takže, pokud máte svoji pistoli rádi natolik, že ji chcete mít jako odolnou primární zbraň, nebo zkrátka hrajete Speedsoft a chcete být rychlí, pohybliví a smrtící,…

Výrobce:

1 257  včetně DPH

Dostupnost: 27 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15921 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dopřejte si nové možnosti využití vaší pistole Hi-Capa díky HPA adaptéru, do kterého připojíte vzduch z regulátoru a vaše Hi-Capa bude střílet přesněji, stabilněji a déle. Adaptér je navíc vybavený šachtou pro standardní zásobníky M4/16 včetně těch nejkvalitnějších od PTS Syndicate.Během chvilky proměníte svoji GBB Hi-Capu citlivou na teplotu a s nízkou kapacitou zásobníku 31 ran na ultimátní CQB zvíře, které nezná chlad, slitování a zasype své protivníky až 250 BBs bez nutnosti přebytí!
Tento adaptér je kompatibilní s modely Hi-Capa od Tokyo Marui, WE, Armorer Works, KJW, Novritsch SSP a dalšími (,které zatím výrobce nestihl ověřit)!Takže, pokud máte svoji pistoli rádi natolik, že ji chcete mít jako odolnou primární zbraň, nebo zkrátka hrajete Speedsoft a chcete být rychlí, pohybliví a smrtící, pak jsou upgrade doplňky od CTM TAC tou správnou volbou.Postavte si ultimátní CQB bestii!

Hlavní přednosti:

Tělo adaptéru je vyrobeno z odolného nylonu s výztuží skelnými vlákny.
Tlačítko uvolnění zásobník je CNC frézovaný hliník 6061
Možnost využívat nejen zásobníky PTS Syndicate EPM, ale i další značky M4 zásobníků (G a P, GMAG, SMAG apod.)
Umožní stabilní a výkonný HPA pohon pro vaší pistoli

Správné používání:
Standardní pracovní tlak pro plyn Green gas se pohybuje kolem 120 psi v závislosti na teplotních podmínkách. Doporučujeme proto provozovat pistole “v základu” jen při tlacích v blízkosti tohoto rozsahu a nedoporučujeme překročit 140 psi, protože vyšší tlaky mohou vést k nadměrnému opotřebení a poškození vnitřních dílů.Pro plně upgradované Hi-Capy s CNC díly můžete využívat tlak i vyšší (na vlastní nebezpečí!)
Pro využívání tohoto adaptéru budete potřebovat:

M4 AEG tlačný zásobník s kvalitní silnou pružinou
Vzduchovou HPA lahev
Nízkotlaký HPA regulátor
HPA hadici s QD spojkou Foster
Standardní zásobník Hi-Capa GBB, do kterého instalujete tento adaptér

Specifikace:

Materiál těla: Odolný nylon se výztuží skelnými vlákny
Materiál tlačítka uvolnění zásobníku: CNC frézovaný hliník 6..