CYBERGUN / WE FN HERSTAL P90 PDW GBB – písková

FN P90 (zkratka z celého jména Project 90) je označení moderní automatické zbraně, která byla vyvinuta pro posádky vozidel firmou Fabrique Nationale de Herstal na žádost NATO. Osobní obranná zbraň (PDW – Personal Defense Weapon) je druh kompaktní palné zbraně s větším dostřelem a lepšími schopnostmi prorážení osobních ochranných prostředků (např. neprůstřelná vesta), než jaké mají pistole a samopaly, přitom jsou však menší než útočné pušky nebo karabiny. Původně byly vyvíjeny jako výzbroj důstojníků či obsluh vojenské techniky. Zatím se však uplatňují jako výzbroj speciálních vojenských a policejních jednotek. Tato plynová (GBB) verze od firmy WE Tech působí velice solidním provedením s originální konstrukcí. Kuličky se plní plničkou do typického, horizontálního, dvouřadého zásobníku. Ten má kapacitu 50 ran.…

Výrobce:

13 153  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13767 Kategorie: , , Štítek:

Popis

FN P90 (zkratka z celého jména Project 90) je označení moderní automatické zbraně, která byla vyvinuta pro posádky vozidel firmou Fabrique Nationale de Herstal na žádost NATO.
Osobní obranná zbraň (PDW – Personal Defense Weapon) je druh kompaktní palné zbraně s větším dostřelem a lepšími schopnostmi prorážení osobních ochranných prostředků (např. neprůstřelná vesta), než jaké mají pistole a samopaly, přitom jsou však menší než útočné pušky nebo karabiny. Původně byly vyvíjeny jako výzbroj důstojníků či obsluh vojenské techniky. Zatím se však uplatňují jako výzbroj speciálních vojenských a policejních jednotek.
Tato plynová (GBB) verze od firmy WE Tech působí velice solidním provedením s originální konstrukcí. Kuličky se plní plničkou do typického, horizontálního, dvouřadého zásobníku. Ten má kapacitu 50 ran. Do tohoto zásobníku se plní i hnací plyn. Doporučujeme plyn typu Green Gas který je dostatečný pro spolehlivou funkci a chod zbraně.
Přepínání režimu střelby se provádí kolečkem pod spouští. Zbraň umožňuje jak jednotlivou střelbu, tak i dávku. Zvlášť ta je velice efektní a zbraň pěkně “kope”. Dává tak střelci jedinečný zážitek a “nepříteli” ochutnat mohutnou palebnou sílu. Natahovací páka závěru je oboustranná.
Zbraň je, stejně jako předloha, vyrobena z polymeru a vnitřní díly jsou kovové. Kovový je celý závěr včetně horní RIS lišty pro příslušenství. Umožňuje reálnou rozborku a vyžaduje i pravidelnou údržbu. Především čištění a mazání.
Není vhodné používat zbraň při nízkých okolních teplotách, kdy hnací plyn již nemá dostatečný tlak.