CYMA AKS 104 CM040B – celokov

Tato replika je modifikovanou verzí populární ruské útočné pušky s „taktickým“ příslušenstvím, zlepšenou ergonomií a rozmanitými možnostmi úpravy. Replika zbraně CM040B je vyrobená z oceli, hliníku, slitiny zinku a hliníku a také z polymeru. Tělo, kryt závěru, kryt spouště a volič režimu střelby jsou z oceli, zatímco RIS kolejnicový systém, který je umístěný na předpažbí je z hliníku. Pistolová rukojeť a pažba jsou z vysoce kvalitního plastu. Vnější hlaveň je vybavená 14mm levotočivým závitem, na kterém je namontovaný flash hider (tlumič výšlehu plamene). Dodávaný zásobník ke zbrani je plastový s celkovou kapacitou 500bb.  Mechanismus zásobníku je točný. Replika je vybavená kovovou HopUp komorou. Uvnitř zbraně…

Výrobce:

5 509  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11555 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato replika je modifikovanou verzí populární ruské útočné pušky s „taktickým“ příslušenstvím, zlepšenou ergonomií a rozmanitými možnostmi úpravy.
Replika zbraně CM040B je vyrobená z oceli, hliníku, slitiny zinku a hliníku a také z polymeru. Tělo, kryt závěru, kryt spouště a volič režimu střelby jsou z oceli, zatímco RIS kolejnicový systém, který je umístěný na předpažbí je z hliníku. Pistolová rukojeť a pažba jsou z vysoce kvalitního plastu.
Vnější hlaveň je vybavená 14mm levotočivým závitem, na kterém je namontovaný flash hider (tlumič výšlehu plamene).
Dodávaný zásobník ke zbrani je plastový s celkovou kapacitou 500bb.  Mechanismus zásobníku je točný. Replika je vybavená kovovou HopUp komorou. Uvnitř zbraně se dále nachází standartní mechabox V3. Nicméně, v tomto případě byl ještě dodatečně upraven a zesílen. Dalšími zesílenými součástkami jsou kovová ložiska, ocelová kola s přímým ozubením, rovná hlava pístu a trn pružiny. Díky použití pružiny o síle M120 dosahuje replika úsťové rychlostí více než 120 m/s.
Replika je skvělou volbou pro boj na střední vzdálenost. Dlouhá bronzová vnitřní hlaveň o délce 250 mm v kombinaci s vysokou úsťovou rychlostí zaručuje velmi dobrý výkon a přesnost. Teoretický dostřel zbraně je více jak 54m.
Tento model je plně kompatibilní s produkty od společností Tokyo Marui, SHS, Guarder, Cyma, nebo GFC. Díky tomu jsou snadno k dostání náhradní a tuningové díly.
Set obsahuje:

zbraň
zásobník
vytěrák hlavně
návod k použití