CYMA CM041G HIGH-SPEED PLATINUM, celokovové provedení

Patka pažby, předpažbí a pažbička jsou velmi precizně vyrobeny z odolného nylonu. Okénko vyhazovače nábojů kryje regulaci systému Hop-Up. V této zbrani je použita silikonová hop-up gumička a přesná hlaveň 6,03mm což rapidně zvýšilo přesnost zbraně. UPGRADOVANÝ vnitřní mechanismus je postavený na kovovém zesíleném mechaboxu v.2 Uvnitř mechaboxu se nachází sestava tří kvalitních vysokorychlostních CNC ocelových ozubených kol 13:1 osazených v 7mm ocelových kuličkových ložiscích. Trn je ocelový zesílený a osazen ložiskem. Byl zde použit rovněž kvalitní vysokorychlostní motorek High Speed. Nejvýraznějším plusem je MOSFET, který mimo jiné plní funkci spoušťového mechanismu a po připojení akumulátoru se vám zahlásí znělkou. Nelze opomenout použití vysoce odolného nylonového pístu se všemi ocelovými zuby, kovového válce pokrytého…

Výrobce:

8 141  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13287 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Patka pažby, předpažbí a pažbička jsou velmi precizně vyrobeny z odolného nylonu. Okénko vyhazovače nábojů kryje regulaci systému Hop-Up. V této zbrani je použita silikonová hop-up gumička a přesná hlaveň 6,03mm což rapidně zvýšilo přesnost zbraně.
UPGRADOVANÝ vnitřní mechanismus je postavený na kovovém zesíleném mechaboxu v.2
Uvnitř mechaboxu se nachází sestava tří kvalitních vysokorychlostních CNC ocelových ozubených kol 13:1 osazených v 7mm ocelových kuličkových ložiscích. Trn je ocelový zesílený a osazen ložiskem. Byl zde použit rovněž kvalitní vysokorychlostní motorek High Speed. Nejvýraznějším plusem je MOSFET, který mimo jiné plní funkci spoušťového mechanismu a po připojení akumulátoru se vám zahlásí znělkou. Nelze opomenout použití vysoce odolného nylonového pístu se všemi ocelovými zuby, kovového válce pokrytého černým niklem (který poskytuje dokonalou hladkost povrchu), kovové tiché hlavy pístu s ložiskem a kovové tiché hlavy válce pokryty modrou eloxací.
Takto upravená zbraň, Vás zaskočí extrémě vysokou kadencí až 25BB/s, dlouhou životností, skvělou přesností (díky nové vzduchotechnice a přesné hlavni 6,03mm o délce 225mm) a díky vložené pružině M110 dosahuje úsťové rychlosti až 370FPS (112m/s).
Vlastnosti:

Zesílený mechabox v.2

Nylonový píst se všemi ocelovými zuby

Vysokorychlostní ocelová ozubená kola 13:1

Ocelová kuličková ložiska 7mm

Kovová tichá hlava pístu pokryta modrou eloxací

Kovová tichá hlava válce pokryta modrou eloxací

Trn pružiny s ložiskem

Pružina M110

Válec pokrytý černým niklem “SMOKED”

Silný vysokorychlostní motorek High Speed

Nízkoodporová kabeláž v průhledné izolaci

Plastový mid-cap zásobník na 130bb

 
Výhodou této zbraně jsou kvalitní kovové vnitřní díly, MOSFET, extrémně vysoká kadence, přesná vnitřní hlaveň 6,03mm, realistický vzhled, odolnost, kompaktní rozměry.

 
Obsahem balení je zbraň a tlačný plastový zásobník. Balení neobsahuje baterii ani nabíječku.