CYMA R18C AEP CM030S – MOSFET

Upgrade verze oblíbené elektrické pistole CM030. Tato UPG verze má narozdíl od klasické verze navíc MOSFET a místo klasické NiMh baterie a nabíječky je UPG balení dodávané s Li-Pol baterií a Micro USB kabelelem pro nabíjení baterie. Dále je mechabox již osazen ocelovými ložisky. Střelba dávkou, semi. Zbraň má pevný závěr, regulovatelný hop-up a je z pevného ABS plastu, vnitřnosti kompatibilní s Marui. Váha 678g, délka 201mm. V balení je zbraň, základní zásobník (30ran), návod, balení kuliček, Li-Pol baterka 7,4V a USB kabel pro nabíjení baterie.

Výrobce:

2 194  včetně DPH

Dostupnost: 147 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11188 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Upgrade verze oblíbené elektrické pistole CM030. Tato UPG verze má narozdíl od klasické verze navíc MOSFET a místo klasické NiMh baterie a nabíječky je UPG balení dodávané s Li-Pol baterií a Micro USB kabelelem pro nabíjení baterie. Dále je mechabox již osazen ocelovými ložisky.
Střelba dávkou, semi. Zbraň má pevný závěr, regulovatelný hop-up a je z pevného ABS plastu, vnitřnosti kompatibilní s Marui.
Váha 678g, délka 201mm.
V balení je zbraň, základní zásobník (30ran), návod, balení kuliček, Li-Pol baterka 7,4V a USB kabel pro nabíjení baterie.