Nové

CYMA Startovací Set – R18C AEP CM.030 – Pískový

Do tohoto startovacího balíčku (setu) jsme vybrali elektrickou airsoftovou pistoli od firmy CYMA. Zbraně od této firmy jsou dlouhodobě známí svojí působností na trhu a rozšířeným sortimentem zejména pro začátečníky. Ochranné brýle M4000 skvěle sednou každému (i menším obličejům) a zaručují perfektní ochranu zraku. Ideální střelivo do této zbraně jsou kuličky o váze 0,23g, a my jsme ti sem přidali populární BLSka. Aby jsi mohl střílet ostošest, najdeš uvnitř náhradní zásobník na 30 ran a pak ještě dlouhý zásobník (pro pořádnou řežbu). Jako malou pozornost od nás také získáš ANREUS patch a taky klíčenku. Něco málo o zbrani: Umožňuje střelbu dávkou nebo semi. Zbraň má pevný závěr, regulovatelný…

Výrobce:

2 580  včetně DPH

Dostupnost: 20 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14279 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Do tohoto startovacího balíčku (setu) jsme vybrali elektrickou airsoftovou pistoli od firmy CYMA. Zbraně od této firmy jsou dlouhodobě známí svojí působností na trhu a rozšířeným sortimentem zejména pro začátečníky.
Ochranné brýle M4000 skvěle sednou každému (i menším obličejům) a zaručují perfektní ochranu zraku.
Ideální střelivo do této zbraně jsou kuličky o váze 0,23g, a my jsme ti sem přidali populární BLSka.
Aby jsi mohl střílet ostošest, najdeš uvnitř náhradní zásobník na 30 ran a pak ještě dlouhý zásobník (pro pořádnou řežbu).
Jako malou pozornost od nás také získáš ANREUS patch a taky klíčenku.
Něco málo o zbrani:
Umožňuje střelbu dávkou nebo semi. Zbraň má pevný závěr, regulovatelný hop-up a je z pevného ABS plastu, vnitřnosti kompatibilní s Marui.
Váha 678g, délka 201mm.
V balení je zbraň, základní zásobník (30ran), návod, balení kuliček, baterka a nabíječ s konektorem na AEP baterie.