Nové

Direct Action Gear Batoh DRAGON EGG(R) MKII – Cordura(R) – Coyote Brown

V olivově zeleném nebo maskovaném provedení může skvěle sloužit jako útočný batoh. A při použití pro turistiku nebo EDC (Every Day Carry – každodenní použití) je na výběr hned několik jedno či dvoubarevných provedení podle vkusu každého uživatele. Pro optimální poměr mezi váhou a odolností je batoh vyroben z 500D Cordury a je také vybaven kvalitními YKK zipy a plastovými přezkami Duraflex či WooJin. “Srdce” batohu tvoří polstrovaná záda vyztužená plastovou deskou, ramenní a bederní popruhy. Pro polstrování zad byl použit tzv. “Combat Vent System” – jedná se o dvojici vertikálních pruhů tvořených tvarovanou pěnou a překrytých síťovinou. Pěna je šikmě žlábkovaná, v kombinaci se středovým kanálem mezi polstrováním tak zajišťuje odvětrání…

Výrobce:

3 599  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14689 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

V olivově zeleném nebo maskovaném provedení může skvěle sloužit jako útočný batoh. A při použití pro turistiku nebo EDC (Every Day Carry – každodenní použití) je na výběr hned několik jedno či dvoubarevných provedení podle vkusu každého uživatele.
Pro optimální poměr mezi váhou a odolností je batoh vyroben z 500D Cordury a je také vybaven kvalitními YKK zipy a plastovými přezkami Duraflex či WooJin.
“Srdce” batohu tvoří polstrovaná záda vyztužená plastovou deskou, ramenní a bederní popruhy. Pro polstrování zad byl použit tzv. “Combat Vent System” – jedná se o dvojici vertikálních pruhů tvořených tvarovanou pěnou a překrytých síťovinou. Pěna je šikmě žlábkovaná, v kombinaci se středovým kanálem mezi polstrováním tak zajišťuje odvětrání zad.
Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a bohatě polstrované 3D síťovinou a jsou také opatřeny průvleky pro hadici hydratačního systému, plastovými D-kroužky a výškově nastavitelným hrudním popruhem. Bederní popruh je jednoduchý a odnímatelný. Všechny popruhy vč. ramenních jsou opatřeny fastex přezkou pro rychlé rozepnutí.
Pod plastovou výztuží zad se nachází kapsa s polstrovanou přihrádkou pro uložení např. notebooku do velikosti 15″ nebo radiostanice.
Hlavní komora batohu obsahuje přihrádku pro hydratační vak s poutkem pro zajištění a síťovanou kapsu se zipem. Vývod pro hadici camelbacku se nachází na horní straně batohu uprostřed mezi ramenními popruhy. Na horní straně také najdeme čtveřici plastových D-kroužků, mezi dvěma středovými pak madlo pro přenášení z pleteného paracordu.
Přední komora batohu je opatřena organizérem tvořeným několika přihrádkami a plochými kapsičkami na mapu, psací potřeby, vysílačku, zdravotnický materiál, nářadí apod. Proti organizéru je další síťovaná kapsa se zipem.
Přístup do všech tří komor batohu je tvořen dvoucestným YKK zipem.
Na čelní straně batohu se nachází panel laserem vyřezávané PALS/MOLLE vazby pro možnost připevnění kompatibilních pouzder, panel suchého zipu o rozměru 10 x 5 cm pro umístění velcro nášivek, logo Direct Actio..