Direct Action Gear Direct Action sumka na granát Frag – Coyote Brown

Sumka na granát (Frag Grenade Pouch) od Direct Action je dokonale dimenzovaná pro standardní ruční granáty UZRGM (např. RG-42, F-1, RDG-5) s vyčnívající horní částí pojistky a granát M67.S její jednoduchou klopou a bezpečnou přezkou máte zaručený nejen bezstarostný transport, ale i rychlý a neslyšný přístup ke granátu, až to bude situace vyžadovat.Toto pouzdro je výsledkem spojení proprietárního laminátu a odolného Nylonu 500D Cordura(R), čímž dosahuje optimálního poměru mezi odolností a nízkou hmotností neuvěřitelných 50g.Boční stěny jsou elastické, takže se postarají o optimální svor granátu a sumka se tak přizpůsobí i jiným typům granátů, tento nový model pouzdra Fragmentation Grenade Pouch navíc nahradil klasické 25 mm spony menší sponou 20 mm s bočním uvolněním.Jeho univerzální kompatibilita…

Výrobce:

731  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Sumka na granát (Frag Grenade Pouch) od Direct Action je dokonale dimenzovaná pro standardní ruční granáty UZRGM (např. RG-42, F-1, RDG-5) s vyčnívající horní částí pojistky a granát M67.S její jednoduchou klopou a bezpečnou přezkou máte zaručený nejen bezstarostný transport, ale i rychlý a neslyšný přístup ke granátu, až to bude situace vyžadovat.Toto pouzdro je výsledkem spojení proprietárního laminátu a odolného Nylonu 500D Cordura(R), čímž dosahuje optimálního poměru mezi odolností a nízkou hmotností neuvěřitelných 50g.Boční stěny jsou elastické, takže se postarají o optimální svor granátu a sumka se tak přizpůsobí i jiným typům granátů, tento nový model pouzdra Fragmentation Grenade Pouch navíc nahradil klasické 25 mm spony menší sponou 20 mm s bočním uvolněním.Jeho univerzální kompatibilita s modulární platformou MOLLE/PALS a speciálními paracord smyčkami pro upevnění na opasek šířky až 45 mm z něj činí skvělého parťáka pro každého, kdo očekává maximální výkon a univerzální použití.
Tato sumka je dokonalé pouzdro pro airsoftové pyrotechnické granáty od Pyrosoft, pasuje na následující modely:

PYRO-F1
PYRO-5
P-67 NATO

Proč si koupit Sumku na granát od Direct Action?

Exkluzivní odolnost:Pouzdro disponuje kombinací proprietárního laminátu a Cordura(R) 500D, což zajišťuje optimální odolnost a trvanlivost.
Univerzální připevnění:Díky možnosti připojení pomocí Molle nebo poutek na opasek je toto pouzdro víceúčelové a lze jej přizpůsobit vašim potřebám. 
Bezpečné uzavírání:Pouzdro je vybaveno bezpečným uzavíráním klopou se sponou 20 mm, což zajišťuje, že váš granát zůstane v bezpečí a bude snadno dostupný v případě potřeby. Eliminujte riziko nechtěného otevření.
Optimalizováno pro standardní granáty:Dimenzováno speciálně pro standardní ruční granáty UZRGM (např. RG-42, F-1, RDG-5) s vyčnívající horní částí pojistky a granát M67.
Vnitřní ochrana systému pojistkové páky:Systém pojistkové páčky uvnitř poskytuje další vrstvu ochrany a zabraňuje nechtěnému aktivování granátu. Mějte klidnou mysl, že váš..