Double Bell M607 CAR 15 (kovové tělo) – Černá

Legenda ve svém raném provedení, krátká varianta útočné pušky AR-15 z období války ve Vietnamu. Tím vším je puška M607 CAR 15 od Double Bell. Jedná se o firmu, kterou vznikla již v roce 2004, založena byla IPCS střelcem a airsoftovým nadšencem. Původně se specializovala na plynové zbraně a manuální pušky. V roce 2018 zakoupila končící značku DBoys a rozšířila své portfólio o velmi povedené AEG zbraně, které nabízí nadstandardní kvalitu vnitřních dílů i těla, ale stále za rozumnou cenu. Navíc mají skvělý potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně díky dodržování standardu Tokyo Marui. Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobníky a vyrazit hrát! Vlastnosti modelu DB M607:…

Výrobce:

4 865  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16191 Kategorie: Štítek:

Popis

Legenda ve svém raném provedení, krátká varianta útočné pušky AR-15 z období války ve Vietnamu. Tím vším je puška M607 CAR 15 od Double Bell. Jedná se o firmu, kterou vznikla již v roce 2004, založena byla IPCS střelcem a airsoftovým nadšencem. Původně se specializovala na plynové zbraně a manuální pušky. V roce 2018 zakoupila končící značku DBoys a rozšířila své portfólio o velmi povedené AEG zbraně, které nabízí nadstandardní kvalitu vnitřních dílů i těla, ale stále za rozumnou cenu. Navíc mají skvělý potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně díky dodržování standardu Tokyo Marui. Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobníky a vyrazit hrát!

Vlastnosti modelu DB M607:

Kvalitní a pevné kovové tělo
Ergonomické předpažbí CAR (prostor pro umístění baterie)
Kompaktní výsuvná pažba z Nylonu/Resinu
Mechabox V2 s QD systémem
Ocelový vodící trn pružiny
Kovová hlava pístu s 2 o kroužky
Kovová tryska 21.00mm s těsněním
Zesílený píst s kovovými zuby
Zpožďovací vačka na pístovém kole
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora
Kvalitní motor

Výkon a dostřelM607 je vybavena nadstandardními díly a odolným skeletem mechaboxu, které posouvají hranice výkonu této zbraně nad ostatní. Díky skvělému dostřelu je tato puška ideální pro jakoukoliv hru, od krátkých soubojů v CQB až po taktické přesuny s přesnou střelbou na delší vzdálenosti díky 6.03 mm přesné hlavni. Základní výkon se pohybuje kolem 118 m/s s velmi malým rozptylem, což je optimální úsťová rychlost rychlost pro akce s omezením limitu. Díky snadné a rychlé výměně pružiny bez nutnosti rozdělávat celý mechabox si můžete výkon i dostřel přizpůsobit svým potřebám.
Mechabox a vnitřní dílyNajdeme zde vysoce kvalitní mechabox s odolností do M120, který zajišťuje spolehlivý chod a minimální opotřebení vnitřních dílů na základní pružině. To znamená, že puška je nejen výkonná, ale také odolná a spolehlivá i při intenzivním používání. Vnitřní díly jsou pečlivě vybrány a sestaveny tak, a..