Double Bell Plynový bubnový zásobník na 350 ran pro pistole G série – Černá/oranžová

Inovativní bubnový zásobník od Double Bell pro GBB plynové pistole ze série TM G (17-18-19X a jejich repliky DB, VORSK EU17/18, WE R17/18c/19X a podobné) s ohromnou kapacitou 350 BBs. S kvalitním pevným nylonovým provedením bubnu, kovovým adaptérem a možností manuálního dotáčení se stává váš pistolový zážitek doslova kropící bestií!Uvnitř zásobníku najdeme nádobu na plyn typu Green Gas a prostor pro kuličky, které se manuálně dotáčí. Zásobník se tak stává “točákem” pro plynové pistole s Blowbackem. Hlavní přednosti Ohromná kapacita 350 BBs: Umožňuje vám prodloužit čas strávený na hřišti bez nutnosti častého přebíjení. Kvalitní pevné nylonové provedení bubnu: Zajišťuje odolnost a…

Výrobce:

2 038  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16193 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Inovativní bubnový zásobník od Double Bell pro GBB plynové pistole ze série TM G (17-18-19X a jejich repliky DB, VORSK EU17/18, WE R17/18c/19X a podobné) s ohromnou kapacitou 350 BBs. S kvalitním pevným nylonovým provedením bubnu, kovovým adaptérem a možností manuálního dotáčení se stává váš pistolový zážitek doslova kropící bestií!Uvnitř zásobníku najdeme nádobu na plyn typu Green Gas a prostor pro kuličky, které se manuálně dotáčí. Zásobník se tak stává “točákem” pro plynové pistole s Blowbackem.

Hlavní přednosti

Ohromná kapacita 350 BBs: Umožňuje vám prodloužit čas strávený na hřišti bez nutnosti častého přebíjení.
Kvalitní pevné nylonové provedení bubnu: Zajišťuje odolnost a spolehlivost při každém použití.
Kovový adaptér a manuální dotáčení: Poskytuje snadné ovládání a rychlou přípravu na střelbu.

Výrobcem je firma Double Bell, která vznikla již v roce 2004, založena byla IPCS střelcem a airsoftovým nadšencem. Původně se specializovala na plynové zbraně a manuální pušky.V roce 2018 zakoupila končící značku DBoys a rozšířila své portfólio o velmi povedené AEG zbraně, které nabízí nadstandardní kvalitu vnitřních dílů i těla, ale stále za rozumnou cenu.