E a L AK-74S Essential

Legendární značka E a L, jejíž vynikající repliky ruských útočných pušek si získaly srdce airsoftových hráčů z celého světa, se vrací se sérií E a L Essential. Repliky z této řady jsou levnější než předchozí generace, ale při zachování jejich kvality. Díky tomu si produkty E a L vydobyly tak silnou pozici na trhu airsoftu. Vyrobeno výhradně z oceli, s realistickým vzhledem a konstrukcí, solidním mechaboxem, zkrátka perfektní. Co zaručuje autentický pocit, je skutečnost, že airsoftové repliky od E a L jsou montovány v továrně, kde se vyrábějí skutečné střelné zbraně, což znamená, že některé vnější prvky jsou shodné s originálním protějškem a pocházejí ze…

Výrobce:

7 011  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13855 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Legendární značka E a L, jejíž vynikající repliky ruských útočných pušek si získaly srdce airsoftových hráčů z celého světa, se vrací se sérií E a L Essential. Repliky z této řady jsou levnější než předchozí generace, ale při zachování jejich kvality. Díky tomu si produkty E a L vydobyly tak silnou pozici na trhu airsoftu. Vyrobeno výhradně z oceli, s realistickým vzhledem a konstrukcí, solidním mechaboxem, zkrátka perfektní.
Co zaručuje autentický pocit, je skutečnost, že airsoftové repliky od E a L jsou montovány v továrně, kde se vyrábějí skutečné střelné zbraně, což znamená, že některé vnější prvky jsou shodné s originálním protějškem a pocházejí ze stejné výrobní linky. Výrobce dbal na to, aby se replika co nejvíce podobala svému původnímu protějšku střelné zbraně.
Vlastnosti:

100procent ocelová konstrukce, bez použití prvků ZnAl
předpažbí z masivního lakovaného dřeva
ocelové části pokryté oxidací
pistolová rukojeť z polymerového materiálu
prostor pro baterii pod horním krytem těla
boční montážní lišta pro optiku
rámová pažba složtelná do strany
kovová Hop-Up komora
možnost částečné demontáže repliky, jakou ostré zbraně – bez použití nářadí
magwell spacer pro snadnou výměnu zásobníku
polymerový zásobník se střední kapacitou 150 BBs

Mechabox V3, kterým jsou repliky E a L Essential vybaveny, má systém rychlé výměny pružiny a uvnitř najdete komponenty jako:

válec z nerezové oceli
polykarbonátový píst s 1 ocelovým zubem
POM táhlo odolné proti oděru
a sadu 9mm ocelových ložisek
odolná ozubená kola z práškové oceli
ocelová spoušť

Sada neobsahuje baterii ani nabíječku.
Obsah balení:

replika
zásobník se střední kapacitou
olejnička
uživatelský manuál
QC certifikát

Specifikace:
Material: ocel, Fiber Reinforced PolymerMechabox: Ver.3Motor: AK Type