E a L AKS-74UN Essential plus ASTER V3 Set

Legendární značka E a L, jejíž vynikající repliky ruských útočných pušek si získaly srdce airsoftových hráčů z celého světa, se vrací se sérií E a L Essential. Repliky z této řady jsou levnější než předchozí generace, ale při zachování jejich kvality. Díky tomu si produkty E a L vydobyly tak silnou pozici na trhu airsoftu. Vyrobeno výhradně z oceli, s realistickým vzhledem a konstrukcí, solidním mechaboxem, zkrátka perfektní. Co zaručuje autentický pocit, je skutečnost, že airsoftové repliky od E a L jsou montovány v továrně, kde se vyrábějí skutečné střelné zbraně, což znamená, že některé vnější prvky jsou shodné s originálním…

Výrobce:

8 570  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15681 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Legendární značka E a L, jejíž vynikající repliky ruských útočných pušek si získaly srdce airsoftových hráčů z celého světa, se vrací se sérií E a L Essential. Repliky z této řady jsou levnější než předchozí generace, ale při zachování jejich kvality. Díky tomu si produkty E a L vydobyly tak silnou pozici na trhu airsoftu. Vyrobeno výhradně z oceli, s realistickým vzhledem a konstrukcí, solidním mechaboxem, zkrátka perfektní.
Co zaručuje autentický pocit, je skutečnost, že airsoftové repliky od E a L jsou montovány v továrně, kde se vyrábějí skutečné střelné zbraně, což znamená, že některé vnější prvky jsou shodné s originálním protějškem a pocházejí ze stejné výrobní linky. Výrobce dbal na to, aby se replika co nejvíce podobala svému původnímu protějšku střelné zbraně.
Vlastnosti:

100procent ocelová konstrukce, bez použití prvků ZnAl
předpažbí z masivního lakovaného dřeva
ocelové části pokryté oxidací
pistolová rukojeť z polymerového materiálu
prostor pro baterii pod horním krytem těla
boční montážní lišta pro optiku
rámová pažba složtelná do strany
kovová Hop-Up komora
možnost částečné demontáže repliky, jakou ostré zbraně – bez použití nářadí
magwell spacer pro snadnou výměnu zásobníku
polymerový zásobník se střední kapacitou 150 BBs

ASTER je mladší bratr naší slavné špičkové jednotky TITAN ETU, navržený tak, aby vám poskytl taktickou výhodu za atraktivní cenu. Tento řídicí systém 4. generace vám poskytne maximální spolehlivost a ochranu spolu se spoustou užitečných funkcí, jako je binární spoušť, režim burst, aktivní brzda a další nezbytnosti.
Jednou z největších výhod ASTER V3 je optický snímač spouště – stejný jako u TITAN V3! Na rozdíl od mechanických spínačů, které mohou být náchylné k poruchám, jsou optické senzory mnohem spolehlivější. S přídavným hardwarovým klínem umožňuje nastavit citlivost spouště s vojenskou přesností.
Mechabox V3, kterým jsou repliky E a L Essential vybaveny, má systém rychlé výměny pružiny a uvnitř najdete komponenty jako:

válec z nerezové oceli
polykarbonátový píst s 1 o..