EARMOR elektronická sluchátka M31 PLUS – Černá

Elektronická sluchátka M31 PLUS od EARMOR jsou špičková ochrana sluchu, která vám umožní chránit váš sluch před nebezpečným hlukem a zároveň slyšet okolní zvuky. Tyto sluchátka s aktivní ochranou sluchu jsou neocenitelné v prostředích s vysokým hlukem jako jsou střelnice, kde můžete být vystaveni nadměrnému hluku a hrozí zdravotní rizika trvalého poškození sluchu. Princip fungování spočívá v tom, že zvuky jsou zachyceny dvěma směrovými mikrofony a reprodukovány reproduktory uvnitř náušníků. Tímto způsobem umožní uživateli slyšet okolní prostředí a chránit svůj sluch současně. Škodlivé zvuky jsou omezovány na bezpečnou úroveň 82 dB, zatímco nižší zvuky jsou zesíleny.Verze M31 PLUS jsou tedy pouze…

Výrobce:

1 558  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16695 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Elektronická sluchátka M31 PLUS od EARMOR jsou špičková ochrana sluchu, která vám umožní chránit váš sluch před nebezpečným hlukem a zároveň slyšet okolní zvuky. Tyto sluchátka s aktivní ochranou sluchu jsou neocenitelné v prostředích s vysokým hlukem jako jsou střelnice, kde můžete být vystaveni nadměrnému hluku a hrozí zdravotní rizika trvalého poškození sluchu. Princip fungování spočívá v tom, že zvuky jsou zachyceny dvěma směrovými mikrofony a reprodukovány reproduktory uvnitř náušníků. Tímto způsobem umožní uživateli slyšet okolní prostředí a chránit svůj sluch současně. Škodlivé zvuky jsou omezovány na bezpečnou úroveň 82 dB, zatímco nižší zvuky jsou zesíleny.Verze M31 PLUS jsou tedy pouze sluchátka pro ochranu sluchu a příjem zvuku pomocí AUX konektoru 3,5 mm Jack, nejedná se o headset s mikrofonem, čili neumožňují komunikaci pomocí radiostanic nebo vysílaček (oproti M32 PLUS).

Model PLUS přináší několik vylepšení oproti předchozí verzi MOD3. Například nové silikonové gelové náušníky (klapky), které zvyšují komfort při dlouhodobém nošení. Verze PLUS (představená v roce 2024) je navíc vybavena nejmodernějšími technologiemi, které zajišťují ještě lepší poslechové vlastnosti.
Výčet vylepšení verze PLUS oproti MOD3:

Nové závity pro snadné demontování sluchátek z náhlavní soupravy
3vteřinové zpoždění tlačítka pro zabránění nechtěného vypnutí
Silikonové úchyty pro krytky baterií
Vylepšený kovový kryt baterie
Přepracovaný modul Dynamic Voice Tracking (rozpoznání a zesílení řeči)
Zvýšenou odolnost proti rušení komunikace radiovými vlnami
Vylepšené materiály mušlí (sluchátkových pouzder)
Nové náušníky (klapky) z gelového silikonu (brání přehřívání uší)
Nové aktualizované obvody a dynamické mikrofony

Výrobcem je EARMOR, který se v posledních letech vypracoval až na úroveň výrobce profesionálních vojenských komunikačních systému (za zmínku stojí vojenské headsety MARK3), takže bez obav můžeme říct, že EARMOR je zárukou kvality a spolehlivosti. Navíc jejich produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly..