EBERLESTOCK Batoh H31 BANDIT – MULTICAM(R)

Dostatečně prostorný EDC batoh Ať už chcete vyrazit kamkoliv, s batohem Bandit se nemusíte obávat, že vám dojde místo pro sbalení potřebného vybavení. Pokud dosáhnete jeho limitu, na batohu je veliká chlopeň z odolného laminátu s laser-cut štěrbinami a několik dalších redukovaných MOLLEkompatibilních vazeb rozmístěných po celém batohu, včetně jeho dna, na které můžete umístit další nosné kapsy, sumky a jinou nezbytnou výstroj a vybavení. Mezi chlopeň a rozepínací víko batohu lze umístit větrovku, karimatku nebo spacák, vojáci jistě ocení prostor k uložení ochranné helmy. Nad chlopní je velcro panel pro nalepení tagu, vlajky nebo jakékoli jiné oblíbené nášivky. Prostor pro organizované ukládání Horní strana víka batohu je vybavena plochou, přesto relativně prostornou kapsou pro okamžitý přístup k části vybavení. Součástí…

Výrobce:

5 158  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14267 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dostatečně prostorný EDC batoh
Ať už chcete vyrazit kamkoliv, s batohem Bandit se nemusíte obávat, že vám dojde místo pro sbalení potřebného vybavení. Pokud dosáhnete jeho limitu, na batohu je veliká chlopeň z odolného laminátu s laser-cut štěrbinami a několik dalších redukovaných MOLLEkompatibilních vazeb rozmístěných po celém batohu, včetně jeho dna, na které můžete umístit další nosné kapsy, sumky a jinou nezbytnou výstroj a vybavení. Mezi chlopeň a rozepínací víko batohu lze umístit větrovku, karimatku nebo spacák, vojáci jistě ocení prostor k uložení ochranné helmy. Nad chlopní je velcro panel pro nalepení tagu, vlajky nebo jakékoli jiné oblíbené nášivky.
Prostor pro organizované ukládání
Horní strana víka batohu je vybavena plochou, přesto relativně prostornou kapsou pro okamžitý přístup k části vybavení. Součástí kapsy je i drobný organizér a uzavíratelná síťovaná kapsička. Na bocích batohu jsou dvě elastické kapsy na lahve s vodou. Hlavní kapsa batohu se otevírá pomocí dvoucestného zipu. Rychlým zatažením směrem dolů lze batoh bez problému otevřít jedním tahem. Zipy jsou masivní, s výraznými táhly pro snadnější manipulaci v rukavicích. Bočnice a spodní strana výklopného víka jsou zpevněny a batoh tak drží stálý tvar.
Stará se o uložené věci i o váš pitný režim
V hlavní kapse je několik zajímavých prvků. Prvním z nich je vyhrazený prostor pro hydratační vak o objemu až 3 litry s poutkem na zavěšení, aby se vak po vyprázdnění neshrnoval dolů. Další zajímavou věcí je potažení výklopného panelu microfleecem – velcrem, na který můžete nalepit vaše kapsičky a organizéry pomocí suchého zipu na jejich zadní straně. V bocích vnitřní kapsy jsou celkem tři přihrádky pro organizaci vybavení – jedna hluboká, jedna mělká a třetí je prošitím rozdělená na tři menší přihrádky.
Kvalitní ramenní popruhy s propracovanými detaily
Jako všechny batohy od Eberlestock je i Bandit vybaven kvalitními ramenními popruhy, které jsou dostatečně vypolstrované, ale přesto prodyšné díky použité 3D mesh síťovině. Mimo to lze ramenní..