EPes Custom EPeSní AR15 DMR KeyMod Silentops – MAJOR – Černá

Vybíráte novou zbraň a máte rozpočet na pořádný upgrade? Chcete zkrátka mít to nejlepší a na bojišti dominovat? Rozumíte airsoft zbraním, ale při sestavování upgradu se vždy něco pokazí a výsledek není takový, jaký jste očekávali? Máte už plné zuby kamarádů, co “tomu” rozumí a nakonec se vám od nich vrátí kus nepoužitelného šrotu? Pak je tu pro vás upgradovaný EPeSní kvér s označením EPeSní AR15 DMR KeyMod Silentops – MAJOR, profesionálně sestavené AEG za pomoci těch nejvhodnějších dílů na trhu a hlavně sestavený opravdovými odborníky. Epesní technici si dávají velmi záležet na sestavení a hlavně odladění každé jednotlivé zbraně, stejně tak jako na výběru těch nejvhodnějších dílů pro optimální výkon ve zvolené konfiguraci. Navíc součástí balení jsou kromě zbraně rovnou tlačné 2 zásobníky!Epes nabízí 3 konfigurace výkonu pro AEG zbraně,…

Výrobce:

23 878  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14273 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vybíráte novou zbraň a máte rozpočet na pořádný upgrade? Chcete zkrátka mít to nejlepší a na bojišti dominovat? Rozumíte airsoft zbraním, ale při sestavování upgradu se vždy něco pokazí a výsledek není takový, jaký jste očekávali? Máte už plné zuby kamarádů, co “tomu” rozumí a nakonec se vám od nich vrátí kus nepoužitelného šrotu?
Pak je tu pro vás upgradovaný EPeSní kvér s označením EPeSní AR15 DMR KeyMod Silentops – MAJOR, profesionálně sestavené AEG za pomoci těch nejvhodnějších dílů na trhu a hlavně sestavený opravdovými odborníky. Epesní technici si dávají velmi záležet na sestavení a hlavně odladění každé jednotlivé zbraně, stejně tak jako na výběru těch nejvhodnějších dílů pro optimální výkon ve zvolené konfiguraci. Navíc součástí balení jsou kromě zbraně rovnou tlačné 2 zásobníky!Epes nabízí 3 konfigurace výkonu pro AEG zbraně, jedná se o:

SERGEANT (skvělý výkon a životnost s omezeným rozpočtem, zachování některých základních dílů Delta Armory)
MAJOR (podrobný výpis viz níže)
GENERAL (Prom nebo Lambda hlaveň místo Maple Leaf, Warhead motor místo ASG)

Samozřejmostí je i smysl pro detail na vnějších částech zbraně, tak jak jste zvyklí u produkce EPeS airsoft. Celokovová perfektně slícovaná AR15 od Delta Armory s plovoucím KeyMod předpažbím. Tělo je lakováno v matné černé pro vytvoření elegantního designu.
Pro zopakování:

základem stavby je AR15 Delta Armory
celokovové provedení zbraně a perfektní slícování těla
systém QSC – rychlovýměna pružiny
hmotnost samostatné zbraně 2,42 kg
délka se zasunutou/vysunutou pažbou 780/862 mm
délka vnitřní hlavně 370 mm
úsťová energie 2,6 J (cca 160 m/s s 0,2g BB)
doporučené střelivo 0,30 – 0,40 g
doporučená baterie 2S nebo 3S lipol 1200mAh TGY (dle požadované kadence)
sestaveno v servisním centru firmy EPeS airsoft v České republice
enormní životnost zbraně v dané konfiguraci vzhledem k použité pružině

POZOR: Vždy před uskladněním zbraně zajistěte vypuštění pružiny a odpojte baterii! (procesorová jednotka je nastavena pro přednatahování pístu -..