EPes Custom EPeSní AR15 – KeyMod short AEG – Delta Armory – lvl3 sergeant

Celokovová AR15 – KeyMod short Delta Armory s moderním KeyMod předpažbím kompletně v černé barvě. Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “Sergeant”, tzn. kompletní upgrade s ponechaným ZnAl mechaboxem a výkonem 2J (140m/s s 0,2g BB). Přesná a výkonná puška s velmi dlouhou životností. základem stavby je AR15 Delta Armory celokovové provedení zbraně – perfektní slícování černá barva zbraně systém QSC – rychlovýměna pružiny hmotnost samostatné zbraně 2,32 kg délka se zasunutou/vysunutou pažbou 720/802 mm délka vnitřní hlavně 310 mm úsťová energie 2 J (cca 140 m/s s 0,2g BB) doporučené střelivo 0,28 – 0,3 g G a G BB…

Výrobce:

15 591  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12646 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Celokovová AR15 – KeyMod short Delta Armory s moderním KeyMod předpažbím kompletně v černé barvě. Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “Sergeant”, tzn. kompletní upgrade s ponechaným ZnAl mechaboxem a výkonem 2J (140m/s s 0,2g BB). Přesná a výkonná puška s velmi dlouhou životností.

základem stavby je AR15 Delta Armory
celokovové provedení zbraně – perfektní slícování
černá barva zbraně
systém QSC – rychlovýměna pružiny
hmotnost samostatné zbraně 2,32 kg
délka se zasunutou/vysunutou pažbou 720/802 mm
délka vnitřní hlavně 310 mm
úsťová energie 2 J (cca 140 m/s s 0,2g BB)
doporučené střelivo 0,28 – 0,3 g G a G BB
doporučená baterie 2S nebo 3S lipol 1200mAh TGY (dle požadované kadence)
sestaveno v našem servisním centru v České Republice
balení obsahuje zbraň, tlačný zásobník na 100BB, náhradní pojistku v patce pažby
enormní životnost zbraně v dané konfiguraci vzhledem k použité pružině

 
Slova EPeS technika
    “Jedná se o seřízenej kvér (podložkování kol, mazání, vše OK), doplněněj o epesní vzduch, mosfet, hopgumu, CNC hopkomoru a precizní hlaveň. Na vrch ještě dostaneš zátěžové díly – kola a motor. Perfektně utěsněno, odhlučnění a tlumení rázů pomocí Sorbopadu, kabeláž a mosfet pro maximální výdrž baterie a zabránění opalování kontaktů a tím pádem delší životnost zbraně. Dál taky nízkej přechodovej odpor a proto i větší kadence. Hlaveň a hopgumička s přítlakem od Maple Leaf v kombinaci s ProWin komoru zajistí perfektní přesnost zbraně a precizní nastavení hopu. Vypodložená komora o-kroužky pro správný dotlačení komory a zýšení životnosti mecháče, navíc ti jí nevyosí zásobník.”
     “S takovým kvérem a výkonem 2J už nemusíš prostě nic řešit. Kupuješ hotovej kvér, kterej je oproti LVL2 zas o kousek dál a nabídne ti dostatečnej výkon i přesnost společne s extrémně dlouhou životností.”
 
Konfigurace “sergeant”  

kompletně seřízená zbraň (precizní přepodložkování kol, korekce AOE a promazání, všechny díly sedí jak mají)
mosfet Perun integrovaný do spoušťových kontaktů (mosfet..