EPes Custom EPeSní GENERAL PAR Mk3 12,5″ AEG – Delta Armory

Licencovaná PAR Mk3 – quad-rail 12,5” Delta Armory s duralovým tělem a předpažbím kompletně v černé barvě. Tělo i předpažbí je třískově obráběno z leteckého duralu na přesných CNC strojích – nejedná se tedy o standardní odlitek z křehké ZnAl slitiny. Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “general”, tzn. nekompromisní upgrade včetně CNC skeletu mechaboxu a procesorové spínací jednotky Leviathan s výkonem 2,6J (160 m/s s 0,2g BB). Přesná a velmi výkonná puška s extrémně odolným tělem, vysokou životností a spoustou vychytávek. Vlastnosti: základem stavby je licencovaná PAR Mk3 Delta Armory celokovové provedení zbraně, tělo a předpažbí třískově obráběno z leteckého duralu na přesných CNC strojích – perfektní slícování a extrémní odolnost oproti…

Výrobce:

33 726  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14274 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Licencovaná PAR Mk3 – quad-rail 12,5” Delta Armory s duralovým tělem a předpažbím kompletně v černé barvě. Tělo i předpažbí je třískově obráběno z leteckého duralu na přesných CNC strojích – nejedná se tedy o standardní odlitek z křehké ZnAl slitiny. Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “general”, tzn. nekompromisní upgrade včetně CNC skeletu mechaboxu a procesorové spínací jednotky Leviathan s výkonem 2,6J (160 m/s s 0,2g BB). Přesná a velmi výkonná puška s extrémně odolným tělem, vysokou životností a spoustou vychytávek.

Vlastnosti:

základem stavby je licencovaná PAR Mk3 Delta Armory
celokovové provedení zbraně, tělo a předpažbí třískově obráběno z leteckého duralu na přesných CNC strojích – perfektní slícování a extrémní odolnost oproti standardním odlitkům z ZnAl slitiny
černá barva zbraně
systém QSC – rychlovýměna pružiny
procesorová spoušť Leviathan optical
hmotnost samostatné zbraně 2,60 kg
délka se zasunutou/vysunutou pažbou 745/810 mm
délka vnitřní hlavně 300 mm
úsťová energie 2,6 J (cca 160 m/s s 0,2g BB)
doporučené střelivo 0,3-0,4 g G a G/MadBull BB
doporučená baterie 2S nebo 3S lipol 1200mAh TGY (dle požadované kadence)
vždy před uskladněním zbraně zajistěte vypuštění pružiny a odpojte baterii! (procesorová jednotka je nastavena pro přednatahování pístu – stačí při režimu SEMI držet spoušť, dokud nedojde k jednotlivému výstřelu)
sestaveno v našem servisním centru v České Republice
balení obsahuje zbraň, 2x tlačný zásobník na 100BB, kufr na zbraň, náhradní pojistku v patce pažby
extrémní životnost zbraně v dané konfiguraci vzhledem k použité pružině

 
Slova “EPeS” technika
   “Jedná se o seřízenej kvér (podložkování kol, mazání, vše OK), doplněněj o epesní vzduch, mosfet, hopgumu, CNC hopkomoru a TOP hlaveň. Na vrch ještě dostaneš zátěžové díly – kola, motor. píst a CNC mecháč. Jako třešnička na dortu je pak procesorovka Leviathan. Perfektně utěsněno, odhlučnění a tlumení rázů pomocí Sorbopadu. Kabeláž a proceorovka Leviathan pro maximální výdrž baterie a zabr..