EPes Custom EPeSní Major MK18 10.5” AEG – černá

základem stavby je AR15 Delta Armory celokovové provedení zbraně – perfektní slícování černá barva zbraně systém QSC – rychlovýměna pružiny hmotnost samostatné zbraně 2,46 kg délka se zasunutou/vysunutou pažbou 693/775 mm délka vnitřní hlavně 290 mm úsťová energie 2,6 J (cca 160 m/s s 0,2g BB) doporučené střelivo 0,3 g GG BB, 0,32-0,4 g MB BB doporučená baterie 2S nebo 3S lipol 1200mAh TGY (dle požadované kadence) sestaveno v našem servisním centru v České Republice balení obsahuje zbraň, 2x tlačný zásobník na 100BB, kufr na zbraň extrémní životnost zbraně v dané konfiguraci vzhledem k použité pružině   Slova EPeS technika…

Výrobce:

23 878  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13594 Kategorie: , , Štítek:

Popis

základem stavby je AR15 Delta Armory
celokovové provedení zbraně – perfektní slícování
černá barva zbraně
systém QSC – rychlovýměna pružiny
hmotnost samostatné zbraně 2,46 kg
délka se zasunutou/vysunutou pažbou 693/775 mm
délka vnitřní hlavně 290 mm
úsťová energie 2,6 J (cca 160 m/s s 0,2g BB)
doporučené střelivo 0,3 g GG BB, 0,32-0,4 g MB BB
doporučená baterie 2S nebo 3S lipol 1200mAh TGY (dle požadované kadence)
sestaveno v našem servisním centru v České Republice
balení obsahuje zbraň, 2x tlačný zásobník na 100BB, kufr na zbraň
extrémní životnost zbraně v dané konfiguraci vzhledem k použité pružině

 
Slova EPeS technika
     “Jedná se o seřízenej kvér (podložkování kol, mazání, vše OK), doplněněj o epesní vzduch, mosfet, hopgumu, CNC hopkomoru a precizní hlaveň. Na vrch ještě dostaneš zátěžové díly – kola, motor. píst a CNC mecháč. Perfektně utěsněno, odhlučnění a tlumení rázů pomocí Sorbopadu, kabeláž a mosfet pro maximální výdrž baterie a zabránění opalování kontaktů a tím pádem delší životnost zbraně. Dále také nízký přechodový odpor a proto i větší kadence. Hlaveň a hopgumička s přítlakem od Maple Leaf v kombinaci s ProWin komoru zajistí perfektní přesnost zbraně a precizní nastavení hopu. Vypodložená komora o-kroužky pro správné dotlačení komory, navíc ti jí nevyosí zásobník.”
     “S takovým kvérem a výkonem 2,6J prostě neděláš žádný kompormisy. Proti LVL3 tu máš CNC mech od Retroarms. Nic lepšího není, ten tě zkrátka přežije. V kombinaci se zbytkem dílů dostaneš za svoje prachy ultimátní kvér, kterej můžeš díky QSC tahat v pohodě do CQB arén stejně jako na akce do lesa s limitem 160 m/s.”
Konfigurace “MAJOR”

kompletně seřízená zbraň (precizní přepodložkování kol, korekce AOE a promazání, všechny díly sedí jak mají)
procesorovka Perun Hybrid včetně kabeláže a DeanT konektoru – umožňuje širkou škálu nastavení zbraně
EPeSní vzduchotechnika s duralovou hlavou pístu a 70D Sorbopadem na hlavě válce (Sorbopad zajišťuje tišší a kultivovanější chod zbraně – tlumí rázy sestavy pístu ..