Nové

EPes Custom EPeSní MK18 10.5” AEG – MAJOR – písková

EPeSní kvér, to je profesionálně sestavené AEG za pomoci těch nejelpších dílů na trhu. Naši technici si dávají velmi záležet na sestavení každé jedné zbraně, stejně tak jako na výběru těch nejvhodnějších dílů. Samozřejmostí je i smysl pro detail, tak jako jste zvyklí u produkce EPeS airsoft. Celokovová Mk18 Delta Armory s 10,5’ hlavní a plovoucím DD RIS předpažbím. Tělo v černé a doplňky v TAN barvě. Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “major”, tzn. kompletní upgrade včetně CNC skeletu mechaboxu s výkonem 2,6J (160 m/s s 0,2g BB). Přesná a velmi výkonná puška s extrémně vysokou životností. Vlastnosti: základem stavby je AR15 Delta…

Výrobce:

23 878  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14737 Kategorie: , , Štítek:

Popis

EPeSní kvér, to je profesionálně sestavené AEG za pomoci těch nejelpších dílů na trhu. Naši technici si dávají velmi záležet na sestavení každé jedné zbraně, stejně tak jako na výběru těch nejvhodnějších dílů. Samozřejmostí je i smysl pro detail, tak jako jste zvyklí u produkce EPeS airsoft. Celokovová Mk18 Delta Armory s 10,5’ hlavní a plovoucím DD RIS předpažbím. Tělo v černé a doplňky v TAN barvě. Perfektně slícovaná zbraň s vnitřnostmi konfigurace “major”, tzn. kompletní upgrade včetně CNC skeletu mechaboxu s výkonem 2,6J (160 m/s s 0,2g BB). Přesná a velmi výkonná puška s extrémně vysokou životností.

Vlastnosti:

základem stavby je AR15 Delta Armory
celokovové provedení zbraně – perfektní slícování
černé tělo a hlavní prvky zbraně s pažbou, předpažbím a pažbičkou v barvě TAN
systém QSC – rychlovýměna pružiny
hmotnost samostatné zbraně 2,46 kg
délka se zasunutou/vysunutou pažbou 693/775 mm
délka vnitřní hlavně 290 mm
úsťová energie 2,6 J (cca 160 m/s s 0,2g BB)
lze dodat pružiny pro určité výkony zbraně dle přání zákazníka (například na 1,7 a 2J)
doporučené střelivo 0,3 – 0,4 g G a G/MadBull BB
doporučená baterie 2S nebo 3S lipol 1200mAh TGY (dle požadované kadence)
sestaveno v našem servisním centru v České Republice
balení obsahuje zbraň, 2x tlačný zásobník na 100BB, kufr na zbraň
extrémní životnost zbraně v dané konfiguraci vzhledem k použité pružině

POZOR: Vždy před uskladněním zbraně zajistěte vypuštění pružiny a odpojte baterii! (procesorová jednotka je nastavena pro přednatahování pístu – stačí při režimu SEMI držet spoušť, dokud neuslyšíte pípání a dojde k jednotlivému výstřelu).

Slova technika
“Jedná se o seřízenej kvér (podložkování kol, mazání, vše OK), doplněněj o EPeSní vzduch, Perun procesorovku, hopgumu, CNC hopkomoru a precizní hlaveň. Na vrch ještě dostaneš zátěžové díly – kola, motor, píst a CNC mecháč. Perfektně utěsněno, tlumení rázů pomocí PU dopadový gumy. Procesorovka Perun Hybrid s kvalitní kabeláží zajistí maximální efektivitu sestavy a nabízí širokou škálu na..