EPes Custom EPeSní MK18 10.5” AEG – SERGEANT – Černá

Vybíráte novou zbraň a už rovnou přemýšlíte, čím nahradit problematické díly nebo zvednou výkon? Rozumíte airsoft zbraním, ale při sestavování upgradu se vždy něco pokazí a výsledek není takový, jaký jste očekávali? Máte už plné zuby kamarádů, co “tomu” rozumí a nakonec se vám od nich vrátí kus nepoužitelného šrotu? Pak je tu pro vás před-upgradovaný EPeSní kvér s označením EPeSní MK18 10.5” AEG – SERGEANT, profesionálně sestavené AEG za pomoci těch nejvhodnějších dílů na trhu a hlavně sestavený opravdovými odborníky. Epesní technici si dávají velmi záležet na sestavení a hlavně odladění každé jednotlivé zbraně, stejně tak jako na výběru těch nejvhodnějších dílů pro optimální výkon ve zvolené konfiguraci. Navíc součástí balení jsou kromě zbraně rovnou tlačné 2 zásobníky!Epes nabízí 3 konfigurace výkonu pro AEG zbraně, jedná se…

Výrobce:

14 616  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14371 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vybíráte novou zbraň a už rovnou přemýšlíte, čím nahradit problematické díly nebo zvednou výkon? Rozumíte airsoft zbraním, ale při sestavování upgradu se vždy něco pokazí a výsledek není takový, jaký jste očekávali? Máte už plné zuby kamarádů, co “tomu” rozumí a nakonec se vám od nich vrátí kus nepoužitelného šrotu?
Pak je tu pro vás před-upgradovaný EPeSní kvér s označením EPeSní MK18 10.5” AEG – SERGEANT, profesionálně sestavené AEG za pomoci těch nejvhodnějších dílů na trhu a hlavně sestavený opravdovými odborníky. Epesní technici si dávají velmi záležet na sestavení a hlavně odladění každé jednotlivé zbraně, stejně tak jako na výběru těch nejvhodnějších dílů pro optimální výkon ve zvolené konfiguraci. Navíc součástí balení jsou kromě zbraně rovnou tlačné 2 zásobníky!Epes nabízí 3 konfigurace výkonu pro AEG zbraně, jedná se o:

SERGEANT (podrobný výpis níže)
MAJOR (vylepšené díly a Maxx Pro komora, ASG motor, CNC mechabox Retroarms)
GENERAL (vylepšené díly a Maxx Pro komora, Prom nebo Lambda hlaveň, Warhead motor místo ASG a CNC mechabox Retroarms)

Samozřejmostí je i smysl pro detail na vnějších částech zbraně, tak jak jste zvyklí u produkce EPeS airsoft. Celokovová perfektně slícovaná Mk18 od Delta Armory s 10,5’ hlavní a plovoucím DD RIS předpažbím. Tělo je lakováno v matné černé pro vytvoření elegantního designu.
Pro zopakování:

základem stavby je AR15 Delta Armory
celokovové provedení zbraně a perfektní slícování těla
systém QSC – rychlovýměna pružiny
hmotnost samostatné zbraně 2,46 kg
délka se zasunutou/vysunutou pažbou 693/775 mm
délka vnitřní hlavně 290 mm
úsťová energie 1,7 J (cca 130 m/s s 0,2g BB)
doporučené střelivo 0,25 – 0,3 g 
doporučená baterie 2S nebo 3S lipol 1200mAh TGY (dle požadované kadence)
sestaveno v servisním centru firmy EPeS airsoft v České republice
enormní životnost zbraně v dané konfiguraci vzhledem k použité pružině

POZOR: Vždy před uskladněním zbraně zajistěte vypuštění pružiny a odpojte baterii! (procesorová jednotka je nastavena pro přednatahován..